30 styczeń 2015

Olimpia pokonała Kaszubię Kościerzyna

Grudziądzcy piłkarze pokonali we wtorek drużynę z Kościerzyny 4:2. Mecz rozegrano na zgrupowaniu w Cetniewie.

Pierwsza bramka padła w 6. minucie spotkania. Strzelił ją nowy piłkarz Olimpii Sebastian Zalepa. Drugą bramkę dla biało-zielonych zdobył w 32. minucie.

Kolejną bramke dla Olimpii strzelił Marcin Rzuchowski, który do niedawna grał w Arce Gdynia. Na prowadzenie grudziądzan 3:0 rywale odpowiedzieli jeszcze w pierwszej połowie zdobywając jedną bramkę. W drugiej połowie gola dla Olimpii wywalczył Marcin Kaczmarek. Kaszubia również zdobyła jeszcze jedną bramkę, co w ostatecznym rozrachunku dało wynik 4:2 dla drużyny z Grudziądza.

Kontuzji kolana doznał Bartosz Fabiniak, którego czeka teraz krótka przrwa w treningach i rekonwalescencja. Drużyna i kibice mają nadzieję, że zawodnik szybko wróci do pełni sił.