13 październik 2015

Mueller MKS Grudziądz nadal bez punktów ligowych

Grudziądzcy szczypiorniści nie wygrali jeszcze żadnego spotkania w I lidze. Najbliższe spotkanie zaplanowane jest na 17 października. Wówczas nasi zmierzą się z 2. w tabeli zespołem OKPR Warmia Traveland Olsztyn.
W miniony weekend nasi piłkarze ręczni grali mecz wyjazdowy w Malborku. Niestety zakończył się on porażką grudziądzan. Jednak zawodnicy Mueller MKS Grudziądz walczyli o każdą bramkę i zwycięstwo. Pierwsza połowa zakończyła się co prawda porażką naszych, ale przegrywali jedynie 5 punktami (17:12).

W drugiej połowie zawodnicy z Grudziądza grali już gorzej. W ciągu 25 minut spotkania zdobyli zaledwie 5 bramek. Na 4 minuty przed końcem meczu gospodarze prowadzili 29:17. W końcówce zawodnicy z Grudziądza podjęli walkę i zdobyli kolejne brami, jednak na odrobienie strat zabrakło czasu. Ostatecznie przegraliśmy z Polskim Cukrem Pomezania 30:23.

Kolejny mecz Mueller MKS Grudziądz rozegra u siebie, w hali sportowej na osiedlu Lotnisko. Tym razem rywalem będzie OKPR Warmia Traveland Olsztyn. Zespół jest na 2. miejscu w tabeli, co czyni z niego zdecydowanego faworyta spotkania. Mecz zaplanwano na sobotę (17 października) na godzinę 19. Miejscem spotkania będzie hala sportowa na osiedlu Lotnisko w Grudziądzu.