24 październik 2019

Emerytowani dyrektorzy spotkali się z okazji Dnia Edukacji Narodowej

fot. UM Grudziądz
W czwartek odbyło się spotkanie z emerytowanymi dyrektorami grudziądzkich szkół i placówek oświatowych. Jak co roku – z okazji Dnia Edukacji Narodowej – podziękowano nauczycielom za ich zaangażowanie, trud oraz serce do pracy.
REKLAMA

Zgodnie z tradycją w związku z obchodami Dnia Edukacji Narodowej, 24 października w Szkole Podstawowej nr 13, świętowali emerytowani dyrektorzy. Na początku spotkania po słowach powitania przez Dyrektor Wydziału Edukacji Urzędu Miejskiego w Grudziądzu Kamilę Lemke-Melkowsą dwie harcerki w imieniu całej społeczności SP nr 13 przekazały najserdeczniejsze życzenia, róże oraz drobne upominki wszystkim zebranym gościom. Dalsza część spotkania przebiegła w ciepłej atmosferze, gdzie przy słodkim poczęstunku wspominano miniony czas aktywności zawodowej.

Emerytowani dyrektorzy odebrali podziękowania z rąk wiceprezydenta za pełną entuzjazmu i pasji współpracę. Szymon Gurbin życzył wszystkim dyrektorom wielu sukcesów i satysfakcji z podejmowanych działań, a nade wszystko atmosfery wzajemnego zrozumienia i życzliwości. Wiceprezydent podkreślił jak ważną rolę odegrali pedagodzy w wychowaniu grudziądzkiej młodzieży. „Przez lata uczyli państwo swoich uczniów pasji poznawania oraz wrażliwości na piękno i bogactwo świata. Dzisiaj życzę wszystkim grudziądzkim nauczycielom jednego: aby w możliwie krótkim czasie odczuli, że są elitą, o którą się dba, którą się docenia, w którą się inwestuje, której należy się szczególny szacunek.” – mówił Szymon Gurbin.

Swoje podziękowania przekazała także Pani Kamila Melkowska-Lemke – „Pedagodzy, poprzez swoją wieloletnią pracę na rzecz grudziądzkich placówek oświatowych, tworzyli historię naszego miasta, za co serdecznie im dziękuję”.

Spotkanie uświetnił występ uczniów SP nr 13 oraz wychowanków Centrum Rehabilitacji im. Biskupa Jana Chrapka w Grudziądzu.


Biuro Prasowe Prezydenta

PRZECZYTAJ JESZCZE
REKLAMA

Kalendarz Wydarzeń / Koncertów / Imprez w Grudziądzu

kiedy
2020-01-31 19:30
miejsce
Klub Akcent, Grudziądz, Wybickiego 38
wstęp biletowany
kiedy
2020-02-01 19:00
miejsce
Centrum Kultury Teatr, Grudziądz,...
wstęp biletowany
kiedy
2020-02-08 18:00
miejsce
Centrum Kultury Teatr, Grudziądz,...
wstęp biletowany
kiedy
2020-02-14 19:00
miejsce
Centrum Kultury Teatr, Grudziądz,...
wstęp biletowany