8 październik 2020

Studia magisterskie w naszym mieście

fot. nadesłane
Wyższa Szkoła Demokracji im. ks. Jerzego Popiełuszki poszerza swoją ofertę edukacyjną
REKLAMA
Początek tego roku akademickiego jest niewątpliwie wyjątkowy dla grudziądzkiej uczelni.  Już za kilka dni  odbędą się tu bowiem pierwsze zajęcia na studiach magisterskich. Jak się okazuje wiele osób czekało na taką możliwość od dawna. W grupie studentów są zarówno absolwenci WSD, jak i innych uczelni. Decydując się na politykę społeczną na WSD, chętni mieli do wyboru specjalności takie jak: międzynarodowy wymiar polityki społecznej, asystent rodziny, praca socjalna i zarządzanie organizacjami społecznymi.

To jednak nie jedyna nowość w ofercie uczelni.

Poza studiami magisterskimi na kierunku polityka społeczna, uruchamiamy też nowy kierunek na studiach I stopnia - komunikacja społeczna z ciekawymi specjalnościami.Kilka dni temu otrzymaliśmy też zgodęPKA na rozpoczęcie kształcenia na kierunku resocjalizacja– wskazuje Izabela Liczmańska, rektor Wyższej Szkoły Demokracji w Grudziądzu. - W tym przypadku pierwsza rekrutacja odbędzie się w przyszłym roku.

Warto podkreślić, że uczelnia już dwukrotnie, na podstawie przeprowadzonych kontroli, uzyskała pozytywną opinię Polskiej Komisji Akredytacyjnej podlegającej Ministerstwu Nauki i Szkolnictwa Wyższego.Ostatnia miała miejsce w grudniu 2019 roku.

Wyższa Szkoła Demokracji im. ks. Jerzego Popiełuszki w Grudziądzu kojarzona jest też z szeroką ofertą studiów podyplomowych.


W tym roku akademickim to ponad 30 kierunków studiów, na które nadal można się zapisywać. Na wszystkich poziomach nauki w naszej uczelni, wprowadzamy system nauczania hybrydowego, który dodatkowo powinien zachęcić studentów do podjęcia nauki właśnie teraz – dodaje rektor

PRZECZYTAJ JESZCZE
Koronawirus
kujawsko-pomorskie
20253
zobacz mapę / szczegóły
REKLAMA

Kalendarz Wydarzeń / Koncertów / Imprez w Grudziądzu

kiedy
2021-01-31 16:00
miejsce
Centrum Kultury Teatr, Grudziądz,...
wstęp biletowany
kiedy
2021-02-07 16:30
miejsce
Centrum Kultury Teatr, Grudziądz,...
wstęp biletowany