12 luty 2020

Pokochaj Grudziądz

fot. UM Grudziądz
Z okazji zbliżających się Walentynek przygotowano dla mieszkańców szereg niespodzianek. Na Rynku Głównym pojawi się przestrzenna instalacja, a na lodowisku miejskim będzie można skorzystać ze specjalnej promocji. Także MZK postanowiło umilić Święto Zakochanych wszystkim podróżującym.
REKLAMA


 

Już o 7:00 w Walentynki na Rynku Głównym pojawi się świetlny napis led: Zakochani w Grudziądzu. Instalacja będzie dostępna dla mieszkańców przez 3 dni – od piątku do niedzieli. Napisowi towarzyszyć będą świetlne postaci oraz romantyczna ławeczka i dwie latarenki. Oprócz możliwości zrobienia indywidualnych zdjęć, w piątek od 17:00 do 19:00 na zakochanych będzie czekał grudziądzki fotograf Mariusz Nasieniewski, którego efekty pracy będzie można zobaczyć na https://www.facebook.com/GrudziadzPL/.

Miejski Zakład Komunikacji Sp. z o.o. w Grudziądzu uruchomi specjalne, miłosne linie. Tramwaj nr 2 oraz autobus nr 18 wyjadą na grudziądzkie ulice w poszukiwaniu zakochanych par. Przyozdobione na czerwono pojazdy będą przez cały dzień przewozić mieszkańców.

Poza tym na lodowisku w Parku Miejskim odbędzie się łyżwoteka, czyli dyskoteka na łyżwach. Od 17:00 do 20:00 muzyka rozbrzmiewająca z głośników umili wszystkim jazdę. Dodatkowo w tych godzinach będzie można skorzystać z promocji dwa bilety w cenie jednego. Promocja obejmuje dwie kochające się osoby.

Pod pomnikiem ułana i dziewczyny ponownie stanie wielkie, czerwone serducho, przy którym mieszkańcy będą mogli robić sobie zdjęcia.

 

Natalia Granica

Biuro Prasowe i Medialne

PRZECZYTAJ JESZCZE
REKLAMA

Kalendarz Wydarzeń / Koncertów / Imprez w Grudziądzu

kiedy
2020-02-27 16:00
miejsce
Centrum Kultury Teatr, Grudziądz,...
wstęp biletowany
kiedy
2020-02-27 18:30
miejsce
Centrum Kultury Teatr, Grudziądz,...
wstęp biletowany
kiedy
2020-02-29 19:00
miejsce
Centrum Kultury Teatr, Grudziądz,...
wstęp biletowany
kiedy
2020-03-01 16:00
miejsce
Mniszek Arena-KS Stal, Grudziądz,...
wstęp biletowany