12 kwiecień 2016

Prawomocny wyrok dla morderców z Rakowisk jeszcze dziś

Być może już dzisiaj zapadnie prawomocny wyrok w sprawie Kamila N i Zuzanny M, którzy zamordowali rodziców chłopaka w ich domu w Rakowiskach.
REKLAMA
Dziś ponownie rusza proces nastolatków z Rakowisk, którzy zamordowali rodziców jednego z nich. W sprawie zapadł już co prawda jeden wyrok, skazujący winnych zbrodni na 25 lat więzienia. Każda ze stron jednak z tym wyrokiem się nie zgadzała.

Obrona apelowała o niższy wymiar kary, natomiast oskarżyciel domagał się dożywocia. 

Do zdarzenia doszło w nocy z 12 na 13 grudnia 2014 roku w Rakowiskach, na Lubelszczyźnie. Kamil N. i jego dziewczyna Zuzanna M. makabrycznej zbrodni dokonali w domu chłopaka. Zaatakowali jego rodziców, kiedy ci spali. 

Sąd uznał ich winnymi podwójnego morderstwa i skazał na 25 lat pozbawienia wolności. O zmniejszenie wymiaru tej kary apeluje obrona. Wnoszą o wyrok w przedziale 12-15 lat więzienia. Prokuratura za tak makabryczną zbrodnię, dokonaną na osobach bliskich wnosi o dożywocie. 

Sami zainteresowani nie pojawią się dzisiaj w sądzie. Nie wnioskowali o doprowadzenie ich na rozprawę. W sprawie nie pojawiły się w ostatnim czasie żadne nowe materiały dowodowe. W związku z tym istnieje szansa, że już dzisiaj w tej sprawie zapadnie prawomocny wyrok.
PRZECZYTAJ JESZCZE
Koronawirus
kujawsko-pomorskie
11730
zobacz mapę / szczegóły
REKLAMA

Kalendarz Wydarzeń / Koncertów / Imprez w Grudziądzu

kiedy
2021-01-31 16:00
miejsce
Centrum Kultury Teatr, Grudziądz,...
wstęp biletowany
kiedy
2021-02-07 16:30
miejsce
Centrum Kultury Teatr, Grudziądz,...
wstęp biletowany