28 listopad 2023

W sieci pojawiło się nagranie, na którym nastolatkowie znęcają się nad kolegą

zdjęcie: W sieci pojawiło się nagranie, na którym nastolatkowie znęcają się nad kolegą / pixabay/6599125
Trójka nastolatków zwabiła 15-latka na teren garaży, po czym jeden z nich zaczął się nad nim znęcać fizycznie. Całość zdarzenia została nagrana przez jednego z nastolatków. Filmik trafił do sieci.
REKLAMA

Do pobicia 15-latka doszło 17 listopada na ulicy Bogedaina w Pszczynie pomiędzy zajęciami w szkole.

Trzech uczniów z Powiatowego Zespołu Szkół nr 1 zwabiło kolegę na teren okolicznych garaży. Na miejscu jeden z nastolatków zaczął go bić i szarpać. Następnie przewrócił chłopca i zaczął go kopać. Pozostała dwójka cały czas nagrywała zdarzenie swoimi telefonami oraz kibicowała agresorowi. Filmik trafił do sieci.

"Potwierdzam, że doszło do takiego zdarzenia. Mamy zawiadomienie o takim zajściu. Złożyła je osoba uprawniona w tym zakresie, ponieważ zawiadomienie dotyczy nieletniego. Materiał w tej sprawie dowodowej jest w tej chwili zbierany. Następnie przekażemy go do Sądu Rodzinnego, który zajmie się sprawą" - powiedziała w rozmowie z PAP we wtorek oficer prasowa z Komendy Powiatowej Policji w Pszczynie sierż. szt. Jadwiga Śmietana.(PAP)

autorka: Julia Szymańska

jms/ apiech/

PRZECZYTAJ JESZCZE
Materiały sygnowane skrótem „PAP” stanowią element Serwisów Informacyjnych PAP, będących bazami danych, których producentem i wydawcą jest Polska Agencja Prasowa S.A. z siedzibą w Warszawie. Chronione są one przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych oraz ustawy z dnia 27 lipca 2001 r. o ochronie baz danych. Powyższe materiały wykorzystywane są przez [nazwa administratora portalu] na podstawie stosownej umowy licencyjnej. Jakiekolwiek ich wykorzystywanie przez użytkowników portalu, poza przewidzianymi przez przepisy prawa wyjątkami, w szczególności dozwolonym użytkiem osobistym, jest zabronione. PAP S.A. zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów, o których mowa w art. 25 ust. 1 pkt. b) ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych, jest zabronione.
pogoda Grudziądz
4.2°C
wschód słońca: 06:49
zachód słońca: 17:07
Koronawirus
kujawsko-pomorskie
REKLAMA

Kalendarz Wydarzeń / Koncertów / Imprez w Grudziądzu

kiedy
2024-03-09 17:00
miejsce
Klub Akcent, Grudziądz, Wybickiego 38
wstęp biletowany
kiedy
2024-03-17 18:00
miejsce
Centrum Kultury Teatr, Grudziądz,...
wstęp biletowany
kiedy
2024-04-07 17:00
miejsce
Centrum Kultury Teatr, Grudziądz,...
wstęp biletowany
kiedy
2024-04-08 19:00
miejsce
Amuza Bistro, Grudziądz, Szosa...
wstęp biletowany