Inne artykuł sponsorowany
7 grudzień 2016

W tym roku zacznij przygotowania do świąt wcześniej!

fot. nadesłane
Święta Bożego Narodzenia to bardzo szczególny czas dla każdego z Polaków. To czas spędzony z rodziną, przyjaciółmi przy wspólnym stole, wymieniając się drobnymi upominkami.
Czas pełen spokoju, harmonii, radości. Warto jednak zwrócić uwagę na fakt, że sam okres przedświąteczny ma trochę mniej spokojny charakter. Spieszymy się z zakupami, nie tylko tymi spożywczymi, ale także prezentowymi. Dodatkowo, uważamy na każdą złotówkę. Co zrobić by w tym roku mieć więcej spokoju przed świętami i do tego zaoszczędzić? Poniżej kilka pomysłów.


Kupuj przez Internet!

Coraz więcej Polaków decyduje się na zakup prezentów świątecznych przez internet. Dzięki temu można znaleźć nietuzinkowe oferty w atrakcyjnych cenach, nie ruszając się z domu czy pracy. Warto jednak zwrócić uwagę na to, czy sprzedawca, od którego kupujemy jest sprawdzony, czy opinie na jego temat wśród innych kupujących są pozytywne. Istotne jest również to, jak sprzedający odnosi się do negatywnych opinii, czy na nie reaguje, stara się wyjaśnić zaistniałą sytuację. Pozwoli to uniknąć przykrych niespodzianek.

Przy zakupach internetowych kluczowym elementem jest również kwestia dostawy. Powinna być ona dopasowana to potrzeb danej osoby. Dlatego firmy kurierskie wprowadzają coraz to nowsze rozwiązania ułatwiające odbiór przesyłek. Przykładowo, firma UPS, posiada sieć alternatywnych punktów odbioru i nadania przesyłek – UPS Access Point, które znajdują się w takich miejscach jak kawiarnie, sklepy, pralnie. Co ważne, godziny otwarcia tych miejsc są dłuższe, dlatego też można odebrać przesyłkę z pobliskiego punktu UPS Access Point w momencie, który jest dla nas wygodny. Dodatkowo, firma oferuje platformę UPS My Choice, gdzie po bezpłatnej rejestracji można zarządzać przesyłkami – to znaczy, że można przekierować przesyłkę na inny adres lub przesunąć dostawę na późniejszą datę.Pamiętaj o możliwości szybkiej dostawy!

Elementem, którego obawiają się kupujący przez internet, oprócz rzetelności sprzedawcy, jest też czas dostawy. Czas w przedświątecznych przygotowaniach odgrywa kluczową rolę. Dlatego też firmy takie jak UPS inwestują w rozwój swoich usług. Niedawno firma ogłosiła wprowadzenie usprawnień w serwisie przesyłek krajowych polegających na wprowadzeniu wcześniejszych godzin doręczeń przesyłek ekspresowych dla ponad 25 tys. nowych kodów pocztowych w Polsce. Mówiąc prościej – teraz otrzymamy swoje przesyłki jeszcze wcześniej niż do tej pory.Znajdź chwilę na relaks!

Przygotowanie świąteczne to bardzo często wymagająca praca, okupiona stresem. Skoro już kwestie prezentów mamy omówioną – za pomocą powyższych rad- warto pomyśleć o chwili relaksu. Może wystarczy szklanka herbaty przy ulubionej książce, chwila odpoczynku na kanapie z gazetą, czy nawet spacer. Odrywając na chwilę myśli od przygotowań świątecznych będziemy mogli nabrać dystansu i nawet gdy całe te bożonarodzeniowe prace zaczynały nas przytłaczać, takie krótkie oderwanie się, pozwoli nam znowu mieć miłe myśli o zbliżających się dniach. No i z przyjemnością cieszyć się oraz świętować z rodzinną i najbliższymi.

Wesołych świąt!
PRZECZYTAJ JESZCZE
Koronawirus
kujawsko-pomorskie
49675
zobacz mapę / szczegóły
REKLAMA

Kalendarz Wydarzeń / Koncertów / Imprez w Grudziądzu

kiedy
2021-01-31 16:00
miejsce
Centrum Kultury Teatr, Grudziądz,...
wstęp biletowany
kiedy
2021-02-07 16:30
miejsce
Centrum Kultury Teatr, Grudziądz,...
wstęp biletowany