Góra Klęczkowska zablokowana [ZDJĘCIA] [AKTUALIZACJA]
Wszyscy kierowcy, którzy podróżują w stronę Torunia czy odwrotnie, do Grudziądza, lepiej jeżeli możecie omijajcie Górę Klęczkowską. Droga jest na tym odcinku zablokowana. Tworzą się korki.
Aktualizacja godz. 22:10
Z uzyskanych przez nas nieoficjalnie informacji wynika, iż droga pozostanie zamknięta do rana. Z relacji świadków wynika, że jest ona kompletnie nieprzejezdna. Na miejscu zbierają się mieszkańcy okolicznych wsi, m.in. Rudy i Sztynwagu, którzy alarmują o podtopieniach pól oraz zalaniach domów.
- Przez moje podwórko przeszła rzeka wody. Nie wiem, co to dalej będzie - mówi jeden z obecnych na miejscu ludzi.
Teraz wszyscy czekają na przedstawicieli Generalnej Dyrekcji Dróg i Autostrad oraz sprzęt, który pomoże w naprawianiu szkód, które spowodowała woda.
Ponawiamy prośbę, abyście omijali ten odcinek.