1 październik 2020

Usunięto usterkę systemu sterowania na stacji Poznań Główny

fot. PAP
Na stacji Poznań Główny usunięto awarię systemu sterowania ruchem kolejowym. Z jej powodu przez kilkadziesiąt minut wstrzymany był ruch pociągów.
REKLAMA

Radosław Śledziński z zespołu prasowego PKP PLK poinformował PAP, że usterka została usunięta, kolejne składy ruszają w drogę; trwa przywracanie normalnego, rozkładowego ruchu pociągów.

Do awarii systemu sterowania ruchem kolejowym na stacji Poznań Główny doszło w czwartek rano. PKP PLK był w kontakcie z przewoźnikami, którzy, w razie potrzeby, mogli uruchomić komunikację zastępczą. (PAP)

autor: Rafał Pogrzebny

rpo/ lena/

PRZECZYTAJ JESZCZE
Materiały sygnowane skrótem „PAP” stanowią element Serwisów Informacyjnych PAP, będących bazami danych, których producentem i wydawcą jest Polska Agencja Prasowa S.A. z siedzibą w Warszawie. Chronione są one przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych oraz ustawy z dnia 27 lipca 2001 r. o ochronie baz danych. Powyższe materiały wykorzystywane są przez [nazwa administratora portalu] na podstawie stosownej umowy licencyjnej. Jakiekolwiek ich wykorzystywanie przez użytkowników portalu, poza przewidzianymi przez przepisy prawa wyjątkami, w szczególności dozwolonym użytkiem osobistym, jest zabronione. PAP S.A. zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów, o których mowa w art. 25 ust. 1 pkt. b) ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych, jest zabronione.
Koronawirus
kujawsko-pomorskie
49675
zobacz mapę / szczegóły
REKLAMA

Kalendarz Wydarzeń / Koncertów / Imprez w Grudziądzu

kiedy
2021-02-07 16:30
miejsce
Centrum Kultury Teatr, Grudziądz,...
wstęp biletowany
kiedy
2021-03-06 18:00
miejsce
Centrum Kultury Teatr, Grudziądz,...
wstęp biletowany