16 wrzesień 2023

Zachodniopomorskie/ S6 w kierunku Koszalina zablokowana po zderzeniu auta osobowego z ciężarowym

Samochód osobowy zderzył się z ciężarowym na S6 w pobliżu Miłogoszczy (pow. koszaliński, woj. zachodniopomorskie). Jedna osoba została poszkodowana. Z ciężarówki po uszkodzeniu baku wyciekło paliwo. Droga w kierunku Koszalina jest zablokowana – podała w sobotę GDDKiA.
REKLAMA

Do zderzenia samochodu osobowego z ciężarowym doszło w sobotę ok. godz. 19.40 na drodze ekspresowej S6 w pobliżu Miłogoszczy. Jak przekazał dyżurny Punktu Informacji Drogowej szczecińskiego oddziału GDDKiA, jedna osoba została poszkodowana. Ponadto w ciężarówce uszkodzony został bak paliwa, które wyciekło na jezdnię.

Droga w kierunku Koszalina, między węzłami Ustronie Morskie a Borkowice, jest zablokowana. Obowiązuje objazd przez DK11.

Na miejscu pracują służby. Droga może być nieprzejezdna jeszcze przez dwie godziny. (PAP)

autorka: Inga Domurat

ing/ mk/

PRZECZYTAJ JESZCZE
Materiały sygnowane skrótem „PAP” stanowią element Serwisów Informacyjnych PAP, będących bazami danych, których producentem i wydawcą jest Polska Agencja Prasowa S.A. z siedzibą w Warszawie. Chronione są one przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych oraz ustawy z dnia 27 lipca 2001 r. o ochronie baz danych. Powyższe materiały wykorzystywane są przez [nazwa administratora portalu] na podstawie stosownej umowy licencyjnej. Jakiekolwiek ich wykorzystywanie przez użytkowników portalu, poza przewidzianymi przez przepisy prawa wyjątkami, w szczególności dozwolonym użytkiem osobistym, jest zabronione. PAP S.A. zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów, o których mowa w art. 25 ust. 1 pkt. b) ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych, jest zabronione.
pogoda Grudziądz
-6.6°C
wschód słońca: 07:43
zachód słońca: 15:27
Koronawirus
kujawsko-pomorskie
REKLAMA

Kalendarz Wydarzeń / Koncertów / Imprez w Grudziądzu

kiedy
2023-12-08 20:00
miejsce
Klub Akcent, Grudziądz, Wybickiego 38
wstęp biletowany
kiedy
2023-12-12 19:00
miejsce
Amuza Bistro, Grudziądz, Szosa...
wstęp biletowany
kiedy
2023-12-15 20:00
miejsce
Pub Czarny Krążek, Grudziądz, ul....
wstęp biletowany
kiedy
2023-12-17 15:30
miejsce
Centrum Kultury Teatr, Grudziądz,...
wstęp biletowany