17 listopad 2020

Stwórz piosenkę promującą rodzicielstwo zastępcze

fot. UM Grudziądz
W ramach akcji „Rodzina zastępcza – bezpiecznym domem” grudziądzki MOPR organizuje konkurs muzyczny. Uczniowie szkół ponadpodstawowych mają za zadanie stworzyć piosenkę promującą rodzicielstwo zastępcze.
REKLAMA

Miejski Ośrodek Pomocy Rodzinie w Grudziądzu zaprasza uczniów szkół ponadpodstawowych do udziału w konkursie na „Piosenkę Promującą Rodzicielstwo Zastępcze”. Dzieci i młodzież z grudziądzkich placówek oświatowych muszą napisać i zaprezentować utwór muzyczny w języku polskim, który będzie promował rodzicielstwo zastępcze. Każda piosenka ma swój tytuł, dlatego wymagane jest również nadanie nazwy piosence. Podkład muzyczny może być w formie coveru lub własnego akompaniamentu.

Formularz zgłoszeniowy wraz z nagraniem utworu należy dostarczyć pocztą elektroniczną na adres e-mail: m.mijewska@mopr.grudziadz.pl lub osobiście do Miejskiego Ośrodka Pomocy Rodzinie w Grudziądzu, ul. Waryńskiego 32-36, pok. nr 201 z dopiskiem „Konkurs na Piosenkę Promującą Rodzicielstwo Zastępcze”. Nabór zgłoszeń trwa do 25 listopada.

Akcja „Rodzina zastępcza – bezpiecznym domem” powstała dzięki finansowaniu ze środków Fundacji EY.

 

REGULAMIN I FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY

 

Natalia Granica

PRZECZYTAJ JESZCZE
Koronawirus
kujawsko-pomorskie
49675
zobacz mapę / szczegóły
REKLAMA

Kalendarz Wydarzeń / Koncertów / Imprez w Grudziądzu

kiedy
2021-01-31 16:00
miejsce
Centrum Kultury Teatr, Grudziądz,...
wstęp biletowany
kiedy
2021-02-07 16:30
miejsce
Centrum Kultury Teatr, Grudziądz,...
wstęp biletowany