14 wrzesień 2020

Spotkanie autorskie z Katarzyną Bondą

W czwartek 1 października o godz. 18:00 w Klubie Akcent przy ul. Wybickiego 38 odbędzie się spotkanie z Katarzyną Bondą. Liczba miejsc ograniczona. Obowiązują bezpłatne wejściówki, które można odbierać w Wypożyczalni Głównej Biblioteki Miejskiej przy ul. Legionów 28. Jedna osoba może odebrać dwie wejściówki.
REKLAMA
Spotkanie z autorką organizowane jest przez Bibliotekę Miejską w ramach projektu "Spotkanie na żądanie - odsłona druga" dofinansowanego ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego.

Jest to drugie spotkanie z tego cyklu.

Rozmowę z autorką poprowadzi Beata Kastner.

Katarzyna Bonda - jedna z najpopularniejszych autorek powieści kryminalnych w Polsce. Z wykształcenia dziennikarka i scenarzystka. Urodzona w 1977 w Białymstoku. Obecnie mieszka w Warszawie. Wszystkie jej powieści zyskały status bestsellerów. Jest autorką trylogii kryminalnej z Hubertem Meyerem: "Sprawa Niny Frank", "Tylko martwi nie kłamią", "Florystka", dokumentów kryminalnych "Polskie morderczynie" i "Zbrodnia niedoskonała" oraz podręcznika "Maszyna do pisania". Ogromną popularność oraz prestiżowe nagrody (ponad 2 miliony sprzedanych egzemplarzy w Polsce) przyniosła jej seria z profilerką Saszą Załuską: "Pochłaniacz", "Okularnik", "Lampiony", "Czerwony Pająk". "Pochłaniacz" otrzymał Nagrodę Publiczności na Międzynarodowym Festiwalu Kryminałów 2015, a "Okularnik" – nagrodę Bestsellery Empiku 2015. Prawa do wydań zagranicznych zostały dotąd sprzedane do 15 krajów, zakupiły je największe wydawnictwa na świecie, m.in. Hodder & Stoughton i Penguin Random House.
PRZECZYTAJ JESZCZE
Koronawirus
kujawsko-pomorskie
10523
zobacz mapę / szczegóły
REKLAMA

Kalendarz Wydarzeń / Koncertów / Imprez w Grudziądzu

kiedy
2021-01-31 16:00
miejsce
Centrum Kultury Teatr, Grudziądz,...
wstęp biletowany
kiedy
2021-02-07 16:30
miejsce
Centrum Kultury Teatr, Grudziądz,...
wstęp biletowany