NIEPOKÓJ, czyli 19 pigułek uważności

fot. Paulina Karpińska
Niepokój to zbiór opowiadań o wilku, stanowiących jego skomplikowaną i zaskakującą historię. Jego postać została stworzona na podobieństwo człowieka. Czytelnik staje się świadkiem życia tej postaci. Widzi jego oczami, słyszy jego uszami i czuje jego emocjami.
REKLAMA
18 grudnia miała miejsce premiera książki pt. „NIEPOKÓJ, czyli 19 pigułek uważności”, autorstwa Marcina Balickiego, której odcinki były publikowane w sieci portali miejskich Twoje-Miasto.pl, w czasie ich tworzenia.

Nie bez powodu autor wybrał do tej historii postać wilka, będącego symbolem siły, niezależności ale i natury. Jest to bowiem również historia o poszukiwaniu siebie, o byciu uważnym, o wsłuchiwaniu się w swoją naturę, czy też o wybieraniu różnych, często trudnych i mniej uczęszczanych dróg życiowych. Każda historia skłania do głębokiej refleksji i daje możliwość spojrzenia nań w wielowymiarowy sposób.


Autorką obrazu, który stał się okładką książki jest Daria Andrews.


Autor: Marcin Balicki
Wdawnictwo: Kanarkiewicz Strategy Consulting
Rok wydania: 2019


O autorze

Marcin Balicki - Prezes Zarządu Millennium Leasing Wiceprzewodniczący Komitetu Wykonawczego Związku Polskiego Leasingu odpowiedzialny za digitalizację.
Założyciel i moderator grupy dyskusyjnej na LinkedIn Filozofia przy sobocie (Polska) oraz współprowadzący (wraz z Darią Andrews i Łukaszem Rafałem Stojak) grupę Filozofia przy sobocie (Estetyka). Niemal w każdą sobotę można go wirtualnie spotkać w nieskrępowanej dyskusji o filozofii, zarządzaniu, rozwoju osobistym czy sztuce.

Publikację tą można zakupić w wersji papierowej bądź w formie e-book na stronie https://19pigulek.pl/

Serdecznie polecam tą książkę!
Paulina Karpińska
PRZECZYTAJ JESZCZE
Koronawirus
kujawsko-pomorskie
49675
zobacz mapę / szczegóły
REKLAMA

Kalendarz Wydarzeń / Koncertów / Imprez w Grudziądzu

kiedy
2021-01-31 16:00
miejsce
Centrum Kultury Teatr, Grudziądz,...
wstęp biletowany
kiedy
2021-02-07 16:30
miejsce
Centrum Kultury Teatr, Grudziądz,...
wstęp biletowany