Spotkanie z Michałem Gołkowskim

fot. nadesłane
W poniedziałek 6 września br. o godz. 18:00 w Filii nr 13 i Ośrodku Czytelnictwa Niepełnosprawnych Biblioteki Miejskiej odbędzie się spotkanie autorskie z Michałem Gołkowskim.
REKLAMA
Rozmowę poprowadzi Beata Kastner.

Dla zwiększenia dostępności dla osób z dysfunkcją słuchu podczas spotkania będzie obecny Tłumacz Języka Migowego. Transmisja na żywo ze spotkania będzie dostępna na https://pl-pl.facebook.com/BibliotekaMiejskaGrudziadz.

Liczba miejsc ograniczona. Obowiązują bezpłatne wejściówki, które można odbierać w Filii nr 13 przy ulicy Mikołaja z Ryńska 1/7.

Michał Gołkowski – rocznik 1981, relatywnie duży przebieg, ale za to bezawaryjny i bezwypadkowy. Napęd na cztery koła, turbo, klimatyzacja i bogaty pakiet wyposażenia wnętrza. Pisarz oraz poliglota. Z wykształcenia lingwista, z zawodu tłumacz symultaniczny, z zamiłowania historii wojskowości i antropologii kultury. Najszybsze pióro polskiej fantastyki. Debiutował w nie tak znów odległym 2013 roku książką „Ołowiany Świt”, od tego czasu zasypując wydawnictwo iście hurtową ilością co najmniej dwóch-trzech książek rocznie. Wciąż poszerzający się zakres jego tematów krąży pomiędzy tematyką wojenną, thrillerem psychologicznym, groteską, powieścią grozy, historią oraz wręcz rasowym, krwistym fantasy. Niezrównany prelegent i mówca, potrafiący bez zająknięcia i powtórzenia poprowadzić godzinny wykład o praktycznie dowolnej tematyce – od formowania się organizacji przestępczych we wczesnym okresie poradzieckim, wstecz aż do technik oblężniczych starożytnego Babilonu.

Spotkanie z M. Gołkowskim jest trzecim z pięciu zaplanowanych i organizowanych w ramach projektu „Spotkanie na żądanie – odsłona trzecia”.

Dofinansowano ze środków Ministra Kultury, Dziedzictwa Narodowego i Sportu pochodzących z Funduszu Promocji Kultury

Dofinansowano ze środków gminy-miasto Grudziądz
PRZECZYTAJ JESZCZE
Koronawirus
kujawsko-pomorskie
zobacz mapę / szczegóły
REKLAMA

Kalendarz Wydarzeń / Koncertów / Imprez w Grudziądzu

kiedy
2021-11-27 16:00
miejsce
Centrum Kultury Teatr, Grudziądz,...
wstęp biletowany
kiedy
2021-11-28 17:00
miejsce
Centrum Kultury Teatr, Grudziądz,...
wstęp biletowany
kiedy
2021-12-11 19:00
miejsce
Centrum Kultury Teatr, Grudziądz,...
wstęp biletowany
kiedy
2022-01-21 18:00
miejsce
Parafia Podwyższenia Krzyża...
wstęp biletowany