19 marzec 2019

DKF z Karoliną Gruszką

fot. UM Grudziądz
W ramach Dyskusyjnego Klubu Filmowego zapraszamy na projekcję filmu pt. „Szczęście świata” oraz na spotkanie z aktorką Karoliną Gruszką. Wydarzenie, które zaplanowano w czwartek, 21 marca o godz. 18.30 w CK Teatr poprowadzi filmoznawca, krytyk filmowy i teatralny Łukasz Maciejewski.
Koronawirus
kujawsko-pomorskie
595
zobacz mapę / szczegóły
REKLAMA
 
Pretekstem do spotkania jest książka „Aktorki. Odkrycia”, która jest zapisem osiemnastu rozmów z czołowymi gwiazdami polskiego teatru, kina i telewizji. Publikacja to  trzecia (po „Spotkaniach” i „Portretach”) część bestsellerowego cyklu, w której Łukasz Maciejewski opisał wyjątkowe portrety utalentowanych, silnych kobiet i artystek. Co ważne nikt nie goni tu za sensacją, nie szuka skandali - to ciepłe, pełne szczerości opowieści. Wieczór w Grudziądzu jest naturalną konsekwencją i uzupełnieniem książkowych historii. Przed spotkaniem odbędzie się projekcja filmu „Szczęście świata”, gdzie w głównej roli zobaczymy Karolinę Gruszkę.

 
„Szczęście świata”, to pełna magii, humoru i wzruszeń historia mieszkańców niezwykłej kamienicy: pięknej Róży, zauroczonych nią mężczyzn i kobiet, zazdrosnych o jej wdzięki. W obsadzie produkcji, przywodzącej na myśl światowe hity „Amelia” i „Grand Budapest Hotel”, wystąpiły topowe nazwiska polskiej kinematografii m.in. Karolina Gruszka, Agata Kulesza i Krzysztof Stroiński.
 
Bilety: 15 zł.
 
Biuro Prezydenta
 
 
 
 

 

 
PRZECZYTAJ JESZCZE
Koronawirus
kujawsko-pomorskie
595
zobacz mapę / szczegóły
REKLAMA

Kalendarz Wydarzeń / Koncertów / Imprez w Grudziądzu

kiedy
2020-09-26 19:00
miejsce
Sztukateria Art&Music Pub,...
wstęp biletowany
kiedy
2020-10-23 19:00
miejsce
Klub Akcent, Grudziądz, Wybickiego 38
wstęp biletowany
kiedy
2020-10-25 15:00
miejsce
Hala Widowiskowa, Grudziądz,...
wstęp biletowany
kiedy
2020-11-14 17:00
miejsce
Hala Widowiskowa, Grudziądz,...
wstęp biletowany