reklama
kategoria: Miasto
7 styczeń 2011

A przecież nie można wywozić śniegu nad Wisłę

zdjęcie: A przecież nie można wywozić śniegu nad Wisłę / Fot. nadesłane
Fot. nadesłane
Jeden z naszych czytelników poinformował nas o zalegającym nad Wisłą śniegu. Mieszkańcy przyzwyczajeni do możliwości jakie wcześniej dawało miasto, zapominają o wysokim poziomie Wisły w Grudziądzu.
REKLAMA
Zalegające hałdy śniegu są zagrożeniem dla ciągle zbyt wysokiego stanu Wisły. Ten teren nie może wyglądać, tak jak na zdjęciach nadesłanych przez naszego czytelnika.



Bardzo prosimy mieszkańców o wywóz śniegu w wyznaczone do tego miejsca.  W Grudziądzu są to tereny przy skrzyżowaniu Trasy Średnicowej i Drogi Łąkowej, przy ul. Rataja i nieużytki przy ul. Konarskiego.

Musimy zdawać sobie sprawę, że przez naszą nieodpowiedzialność, topniejący śnieg może stać się przyczyną zalania zagrożonych terenów.

Pamiętajcie o tym kiedy następnym razem będziecie chcieli wywieźć śnieg ze swoich posesji i chodników.

(JAGA)

PRZECZYTAJ JESZCZE
pogoda Grudziądz
17.8°C
wschód słońca: 04:19
zachód słońca: 21:18
reklama

Kalendarz Wydarzeń / Koncertów / Imprez w Grudziądzu

kiedy
2025-09-14 16:00
miejsce
Centrum Kultury Teatr, Grudziądz,...
wstęp biletowany
kiedy
2025-09-14 19:00
miejsce
Centrum Kultury Teatr, Grudziądz,...
wstęp biletowany
kiedy
2025-09-20 15:00
miejsce
Centrum Kultury Teatr, Grudziądz,...
wstęp biletowany
kiedy
2025-09-21 18:00
miejsce
Centrum Kultury Teatr, Grudziądz,...
wstęp biletowany