reklama
kategoria: Miasto
14 kwiecień 2011

III Ogólnopolska Akcja Krwiodawstwa

zdjęcie: III Ogólnopolska Akcja Krwiodawstwa / III Ogólnopolska Akcja Krwiodawstwa
III Ogólnopolska Akcja Krwiodawstwa
Motoserce – Krew Darem Życia! Pod takim hasłem odbędzie się III Ogólnopolska Akcja Krwiodawstwa - Motocykliści Dzieciom. Rozpoczniemy ją w sobotę, 16 kwietnia, o godz. 12:00 na Stadionie Olimpii.
REKLAMA
Akcję oddawania krwi poprzedzi Msza św. w Kościele Młodzieżowym, która będzie jednocześnie inauguracją nowego sezonu motocyklowego. Następnie motocykliści przeniosą się na grudziądzki Stadion Olimpii.

W programie znajdziemy, między innymi, koncerty zespołów, konkursy z nagrodami, wystawy motocykli, atrakcje dla dzieci i wystawy zabytkowych aut.

Oprócz Prezydenta Grudziądza, honorowy patronat nad cała akcją pełni także poseł Janusz Dzięcioł, którego zapytaliśmy o sprawowanie pieczy nad tym przedsięwzięciem oraz o oddawanie krwi.

Do mojego biura wpływa dużo zaproszeń , dlatego staram się wspierać każdą akcję np. działkowców – mówi Janusz Dzięcioł – jak widać po mojej sylwetce, oddawanie krwi jeszcze mi nie zaszkodziło, więc serdecznie zachęcam – dodaje z uśmiechem.

Nasza redakcja również zachęca grudziądzan do oddania krwi potrzebującym jej dzieciom już w sobotę na Stadionie Olimpii.





Ewel

PRZECZYTAJ JESZCZE
pogoda Grudziądz
8.9°C
wschód słońca: 05:56
zachód słońca: 19:36
reklama

Kalendarz Wydarzeń / Koncertów / Imprez w Grudziądzu

kiedy
2025-04-23 19:00
miejsce
Klub Akcent, Grudziądz, Wybickiego 38
wstęp biletowany
kiedy
2025-05-04 19:00
miejsce
Centrum Kultury Teatr, Grudziądz,...
wstęp biletowany
kiedy
2025-05-10 17:00
miejsce
Centrum Kultury Teatr, Grudziądz,...
wstęp biletowany
kiedy
2025-05-11 15:30
miejsce
Centrum Kultury Teatr, Grudziądz,...
wstęp biletowany