26 luty 2021

Informator o organizacjach pozarządowych

fot. UM Grudziądz
Światowy Dzień Organizacji Pozarządowych, przypadający 27 lutego, jest doskonałą okazją, aby podziękować wszystkim tym, którzy na co dzień przyczyniają się do ulepszania naszego miasta i jakości życia Grudziądzan. Z tej okazji Urząd Miejski w Grudziądzu przygotował nowy informator zawierający bazę grudziądzkich pozarządówek.
REKLAMA

 Grudziądzkie organizacje pozarządowe poprzez aktywną działalność w stowarzyszeniach, fundacjach, klubach i innych podmiotach tworzą społeczeństwo obywatelskie.

Wydział Komunikacji Społecznej Urzędu Miejskiego w Grudziądzu przygotował nową wersję „Informatora o organizacjach pozarządowych i podmiotach prowadzących działalność pożytku publicznego na terenie Grudziądza”. Informator został opracowany na podstawie ankiet złożonych przez zainteresowane podmioty i zawiera dane teleadresowe, dni i godziny spotkań, zakresy działań i opisy działalności organizacji. Głównym celem przygotowania informatora było stworzenie jak najszerszej listy podmiotów trzeciego sektora działających na terenie naszego miasta. Jednak powstała baza przyczyni się również do efektywnych kontaktów samorządu z organizacjami i pełniejszego wykorzystania przez miasto zasobów organizacji. Informator ma służyć również mieszkańcom. Dzięki niemu grudziądzanie poznają organizacje, które działają na terenie miasta, gdzie się znajdują i jakie zadania realizują.

Informator został wydany w wersji papierowej, która jest dostępna w Biurze Obsługi Interesantów Urzędu Miejskiego w Grudziądzu przy ul. Ratuszowej 1. Folder jest darmowy. Dostępna jest również wersja elektroniczna TUTAJ.

Informator w wersji elektronicznej jest aktualizowany na bieżąco. W celu zamieszczenia organizacji w Informatorze zależy wypełnić ankietę, którą należy złożyć poprzez wrzucenie do urny usytuowanej w wejściu do Biura Obsługi Interesantów Urzędu Miejskiego lub przesłanie podpisanego skanu w formie elektronicznej na adres e-mail ngo@um.grudziadz.pl.

 
 

Biuro Prasowe i Medialne

Data dodania 26 lutego 2021

Data edycji 26 lutego 2021

PRZECZYTAJ JESZCZE
Koronawirus
kujawsko-pomorskie
zobacz mapę / szczegóły
REKLAMA

Kalendarz Wydarzeń / Koncertów / Imprez w Grudziądzu

kiedy
2021-10-17 19:00
miejsce
Centrum Kultury Teatr, Grudziądz,...
wstęp biletowany
kiedy
2021-11-06 19:30
miejsce
Centrum Kultury Teatr, Grudziądz,...
wstęp biletowany
kiedy
2021-11-07 19:00
miejsce
Centrum Kultury Teatr, Grudziądz,...
wstęp biletowany
kiedy
2021-12-11 19:00
miejsce
Centrum Kultury Teatr, Grudziądz,...
wstęp biletowany