25 listopad 2021

Koncert ku pamięci Roberta Rezmera

fot. UM Grudziądz
W najbliższy wtorek w Teatrze odbędzie się koncert „Głowa do GÓRY!” – wsparcie dla rodziny Roberta Rezmera. Podczas wydarzenia prowadzona będzie zbiórka datków, z których całkowity dochód, zgodnie z ostatnią wolą Roberta, będzie przekazany Jego rodzinie.
REKLAMA

Koncert rozpocznie się 30 listopada o godz. 18.00.

Robert Rezmer kochał góry, sport i historię... Ale swoje serce bezgranicznie oddał dwóm najważniejszym Kobietom swojego życia - Danucie i Dominice. I to właśnie dla Nich zdecydowaliśmy się na zmianę formuły koncertu, który odbędzie się 30. listopada w grudziądzkim Teatrze.

Kiedy dotarła do nas informacja o śmierci Roberta Rezmera - ukochanego męża i taty, wspaniałego przyjaciela i nauczyciela pełnego pasji - potrzebowaliśmy chwili żeby się przysłowiowo pozbierać. Jednak nie moglibyśmy postąpić inaczej. Koncertem "Głowa do GÓRY" chcemy spełnić ostatnią wolę Roberta.

 Proszę wspierajcie moje Kochane dziewczyny, kiedy mnie zabraknie...  

Te właśnie słowa i rozmowa z bliskimi Roberta utwierdziły nas w przekonaniu, że to jedyna dobra decyzja. Dziękujemy też przyjaciołom Roberta za deklaracje wsparcia tej inicjatywy i pomocy przy jej organizacji.

Proszę zapamiętajcie mnie jako wesołego chłopaka...

Tak właśnie Cię zapamiętamy... jako wesołego i dobrego człowieka. I dlatego ten wtorkowy wieczór spędzimy wspólnie wspominając wspólne, wspaniałe chwile.

Podczas tego wieczoru wystąpi Zbigniew Kulwicki, a w programie zaplanowano m.in. piosenki z repertuaru Elvisa Presley"a, Franka Sinatry czy Leonarda Cohena. Zabrzmią m.in. „Dance me to the end of love”, „Hallelujah, „Always on my mind”, „Can"t help falling in love”, „Perfect day” „My way”. Zaplanowano także kompozycje musicalowe m.in. „Master of the house”, „Stars”, „The impossible dream”, „On the street where you live”.

Tekst nadesłany: CKT

Data dodania 25 listopada 2021

Data edycji 25 listopada 2021

PRZECZYTAJ JESZCZE
Koronawirus
kujawsko-pomorskie
zobacz mapę / szczegóły
REKLAMA

Kalendarz Wydarzeń / Koncertów / Imprez w Grudziądzu

kiedy
2022-02-12 20:00
miejsce
Centrum Kultury Teatr, Grudziądz,...
wstęp biletowany
kiedy
2022-02-16 17:30
miejsce
Centrum Kultury Teatr, Grudziądz,...
wstęp biletowany
kiedy
2022-02-16 20:15
miejsce
Centrum Kultury Teatr, Grudziądz,...
wstęp biletowany
kiedy
2022-03-12 19:00
miejsce
Centrum Kultury Teatr, Grudziądz,...
wstęp biletowany