Konkurs: Rozdajemy zaproszenia na koncert Janusz Szrom&Zbigniew Wrombel Trio
Już w najbliższy piątek w Akcencie czołówka polskich jazzmanów wykona najpiękniejsze utwory między innymi z repertuaru Czesława Niemena i Andrzeja Zauchy. Mamy dla Was dwie pojedyncze wejściówki na to wydarzenie. Co zrobić, żeby wygrać?
Wystarczy, że odpowiesz na pytanie: Piosenki, którego polskiego wykonawcy budzą w Tobie najcieplejsze wspomnienia i dlaczego?
Na odpowiedzi wraz z uzasadnieniem czekamy do środy, 17 października. Zgłoszenia przesyłajcie na adres redakcja@twoje-miasto.pl. Koniecznie należy podać imię, numer telefonu oraz w przypadku pisania z innego adresu, e-mail kontaktowy.
Dwa najciekawsze zdaniem Redakcji uzasadnienia nagrodzimy biletami na koncert Janusz Szrom&Zbigniew Wrombel Trio. Ze zwycięzcami skontaktujemy się telefonicznie lub e-mailowo, a zaproszenia będą czekały do odbioru w Redakcji Twojego-Miasta przy ul. Legionów 57a.
Więcej na temat piątkowego koncertu przeczytacie TUTAJ.
Życzymy powodzenia!