Odbyło się kolejne spotkanie z mieszkańcami Grudziądza

fot. UM Grudziądz
O budowie dróg, remoncie chodników i bezpieczeństwie rozmawiano 15 października na spotkaniu prezydenta Macieja Glamowskiego z mieszkańcami osiedla Strzemięcin. Ponadto prezydent – jak co wtorek – spotkał się także z mieszkańcami w Ratuszu.
REKLAMA

We wtorek odbyło się kolejne spotkanie władz miasta z mieszkańcami Grudziądza. Prezydent spotkał się z mieszkańcami osiedla Strzemięcin. Spotkanie odbyło się w Zespole Szkół Ogólnokształcących nr 3 przy ulicy Korczaka 23.

Prezydent przekazał informacje o realizacji tzw. Pakietu Glamowskiego oraz planach i inwestycjach w naszym mieście. Następnie przedstawił co udało się zrealizować na osiedlu w ramach Grudziądzkiego Budżetu Obywatelskiego i jakie są planowane inwestycje na terenie Strzemięcina. Po prezentacji znalazł się czas na pytania mieszkańców i rozmowę z nimi.

15 października, w Ratuszu, odbyły się także cotygodniowe indywidualne spotkania prezydenta z mieszkańcami. Są one idealną okazją do zgłaszania spraw, które wymagają interwencji. Przypominamy, że aby zapisać się na wizytę, należy wypełnić krótki kwestionariusz w Biurze Obsługi Interesanta lub elektronicznie pod adresem https://grudziadz.pl/artykul/408/15692/umow-sie-na-wtorkowe-spotkanie-z-prezydentem.

Chcę być blisko mieszkańców i odpowiadać na ich potrzeby. Stąd też pomysł, aby powrócić do bezpośrednich spotkań”–- zapewnia prezydent Glamowski.

Biuro Prasowe i Medialne

PRZECZYTAJ JESZCZE
Koronawirus
kujawsko-pomorskie
zobacz mapę / szczegóły
REKLAMA

Kalendarz Wydarzeń / Koncertów / Imprez w Grudziądzu

kiedy
2021-11-27 16:00
miejsce
Centrum Kultury Teatr, Grudziądz,...
wstęp biletowany
kiedy
2021-11-28 17:00
miejsce
Centrum Kultury Teatr, Grudziądz,...
wstęp biletowany
kiedy
2021-12-11 19:00
miejsce
Centrum Kultury Teatr, Grudziądz,...
wstęp biletowany
kiedy
2022-01-21 18:00
miejsce
Parafia Podwyższenia Krzyża...
wstęp biletowany