2 lipiec 2020

Przekazali upominki wychowankom CPDiPR

fot. UM Grudziądz
Dzięki uczestnikom wirtualnej domówki dzieci z Centrum Pomocy Dziecku i Poradnictwa Rodzinnego otrzymały zabawki i sprzęt sportowy. Prezenty zakupiono za środki zebrane podczas Plażowej Domówki.
Koronawirus
kujawsko-pomorskie
870
zobacz mapę / szczegóły
REKLAMA

1 czerwca na Plaży Miejskiej w Rudniku odbyła się wirtualna domówka. Była to druga z kolei impreza organizowana przez Dj 100bbe, Studio Vento oraz Urząd Miejski w Grudziądzu.

Podczas Plażowej Domówki odbywała się zbiórka pieniędzy dla podopiecznych z grudziądzkiego Centrum Pomocy Dziecku i Poradnictwa Rodzinnego. W placówce przebywa blisko 100 dzieci w różnym wieku, dla których zostały przygotowane prezenty-niespodzianki.

Zabawki i sprzęt sportowy przekazali na ręce wychowanków, prezydent Grudziądza Maciej Glamowski oraz Artur Stobbe. Podopieczni otrzymali m.in. piłki, latawce, kosz to koszykówki, mały stół do tenisa stołowego czy zestaw do badmintona. Największą radość sprawiła jednak bramka do piłki nożnej.  

– Zabawki nie tylko sprawiają dzieciom radość, ale także mają ogromny wpływ na ich rozwój. Cieszymy się, że z ludźmi o dobrych sercach możemy sprawić radość wychowankom tego domu. Dziękuję wszystkim uczestnikom domówki oraz inicjatorom tej wyjątkowej akcji – mówi prezydent Maciej Glamowski.

Dzięki pomocy internautów udało się zebrać 1835,02 złotych. Zebrane pieniądze w całości zostały przeznaczone na zakup paczek dla wychowanków grudziądzkiego Centrum Pomocy Dziecku i Poradnictwa Rodzinnego

– Podczas transmisji online wiele osób wpłacało darowizny na rzec dzieciaków, więc te prezenty to duża zasługa osób, które nas oglądały i zawsze o was pamiętają – mówi Dj 100bbe.

Natalia Granica

Biuro Prasowe i Medialne

Data dodania 02 lipca 2020

Data edycji 02 lipca 2020

PRZECZYTAJ JESZCZE
Koronawirus
kujawsko-pomorskie
870
zobacz mapę / szczegóły
REKLAMA

Kalendarz Wydarzeń / Koncertów / Imprez w Grudziądzu

kiedy
2020-10-15 18:00
miejsce
Centrum Kultury Teatr, Grudziądz,...
wstęp biletowany
kiedy
2020-10-17 19:00
miejsce
Klub Akcent, Grudziądz, Wybickiego 38
wstęp biletowany
kiedy
2020-10-21 19:00
miejsce
Centrum Kultury Teatr, Grudziądz,...
wstęp biletowany
kiedy
2020-10-23 19:30
miejsce
Klub Akcent, Grudziądz, Wybickiego 38
wstęp biletowany