15 październik 2020

Spotkania autorskie przeniesione na listopad

fot. UM Grudziądz
Październikowe spotkania autorskie, organizowane przez Bibliotekę Miejską, ostatecznie odbędą się w listopadzie. Wydane już wejściówki zachowują ważność.
REKLAMA

Spotkanie z Grzegorzem Kasdepke

18 listopada godz. 17.00, Klub Akcent

Grzegorz Kasdepke to najchętniej czytany polski autorem książek dla dzieci. Niemal wszystkie z jego kilkudziesięciu tytułów uzyskały status bestsellera (m. in. „Kacperiada…”  czy  „Horror, czyli skąd się biorą dzieci”). Kawaler Orderu Uśmiechu, Ambasador Polszczyzny Literatury Dziecięcej i Młodzieżowej. Sympatię czytelników łączy z uznaniem krytyków, czego dowodem są najważniejsze nagrody, jakie zdobył za swoją twórczość dla najmłodszych (w tym: Nagrodę Literacką im. Kornela Makuszyńskiego, dwukrotnie nagrodę Edukacja XXI, Nagrodę BETA, Nagrodę im. Kallimacha, Nagrodę Stowarzyszenia Autorów ZAiKS i inne). Jego książki weszły na listę lektur szkolnych, a Fundacja „ABCXXI – Cała Polska czyta dzieciom” uznała „Detektywa Pozytywkę” za jedną z dziesięciu najlepszych książek dla dzieci minionej dekady.

Spotkanie z Magdaleną Grzebałkowską


23 listopada godz. 18.00, BM Filia nr 13 przy ul. Mikołaja z Ryńska 1/7

Magdalena Grzebałkowska to pisarka i reporterka, autorka bestsellerowych książek: „Ksiądz Paradoks. Biografia Jana Twardowskiego” oraz „Beksińscy. Portret podwójny”. Laureatka Nagrody Grand Press oraz Śląskiego Wawrzynu Literackiego. W 2016 roku zdobyła nagrodę Nike Czytelników za książkę „1945. Wojna i pokój”.

 

Spotkania odbędą się w ramach projektu „Spotkanie na żądanie – odsłona druga”. Udział w spotkaniu możliwy po okazaniu wejściówki, które odebrać można w Bibliotece Miejskiej w Grudziądzu. Bilety już wydane zachowują ważność.

 

Biuro Prasowe i Medialne

Data dodania 15 października 2020

Data edycji 15 października 2020

PRZECZYTAJ JESZCZE
Koronawirus
kujawsko-pomorskie
20253
zobacz mapę / szczegóły
REKLAMA

Kalendarz Wydarzeń / Koncertów / Imprez w Grudziądzu

kiedy
2021-01-31 16:00
miejsce
Centrum Kultury Teatr, Grudziądz,...
wstęp biletowany
kiedy
2021-02-07 16:30
miejsce
Centrum Kultury Teatr, Grudziądz,...
wstęp biletowany