29 czerwiec 2020

Wakacyjne konkursy w Bibliotece Miejskiej

fot. UM Grudziądz
Biblioteka Miejska w Grudziądzu przygotowała dwa konkursy – dla młodszych i starszych – w ramach projektu „Spotkanie na żądanie – odsłona druga”
Koronawirus
kujawsko-pomorskie
921
zobacz mapę / szczegóły
REKLAMA
. Prace konkursowe można dostarczyć osobiście lub wysłać pocztą tradycyjną.

W okresie wakacyjnym Biblioteka Miejska im. W. Kulerskiego w Grudziądzu organizuje dwa konkursy w ramach projektu „Spotkanie na żądanie – odsłona druga”.

Pierwszy to konkurs plastyczny dla dzieci i młodzieży do 15 roku życia, który polega na przedstawieniu ulubionego bohatera z książki polskiego autora. Każdy uczestnik zobowiązany jest do wykonania jednej pracy plastycznej w formacie A4, przedstawiającej swojego ulubionego bohatera literackiego z książek polskich autorów. Prace mogą być wykonane dowolną techniką (farby, kredki, wycinanki, wydzieranki, wyklejanki itd.). Do pracy należy dołączyć obowiązkowo podpisaną przez opiekuna dziecka kartę zgłoszeniową, która stanowi załącznik nr 1 do regulaminu. Prace wraz z wypełnioną kartą zgłoszeniową (podpisaną przez rodzica lub opiekuna) należy dostarczyć osobiście do gmachu biblioteki, bądź przesłać pocztą tradycyjną na adres:

Biblioteka Miejska im. W. Kulerskiego, Dział dla Dzieci i Młodzieży, ul. Legionów 28, 86-300 Grudziądz

Konkurs trwa od 22 czerwca do 22 sierpnia. Do wygrania: bony podarunkowe oraz wejściówki na spotkanie z autorem książek dla dzieci i młodzieży. Ogłoszenie wyników konkursu odbędzie się do końca wakacji.

 

Drugi konkurs skierowany jest do pasjonatów robienia zdjęć. To Konkurs fotograficzny na Facebook’u „Portret z książką” (dla wszystkich zainteresowanych powyżej 16 roku życia). Zadaniem uczestników jest wykonanie zdjęcia osoby lub grupy osób z książką. Zgłoszenie fotografii do konkursu odbywa się poprzez jej wysłanie w wiadomości prywatnej na profil Fb Biblioteki Miejskiej

Zdjęcie musi być w formacie JPG, a wielkość pliku nie może przekroczyć 5 MB. Uczestnik może zgłosić do konkursu maksymalnie 2 zdjęcia. Fotografia złożona na konkurs nie może być przedstawiana w innych konkursach.

Konkurs trwa od 22 czerwca 2020 do 31 lipca 2020 r. Wyniki konkursu zostaną ogłoszone najpóźniej 10 sierpnia. Do wygrania: bony podarunkowe oraz wejściówki na spotkanie z polskim autorem.

Biuro Prasowe i Medialne

Data dodania 29 czerwca 2020

Data edycji 29 czerwca 2020

PRZECZYTAJ JESZCZE
Koronawirus
kujawsko-pomorskie
921
zobacz mapę / szczegóły
REKLAMA

Kalendarz Wydarzeń / Koncertów / Imprez w Grudziądzu

kiedy
2020-10-15 18:00
miejsce
Centrum Kultury Teatr, Grudziądz,...
wstęp biletowany
kiedy
2020-10-17 19:00
miejsce
Klub Akcent, Grudziądz, Wybickiego 38
wstęp biletowany
kiedy
2020-10-21 19:00
miejsce
Centrum Kultury Teatr, Grudziądz,...
wstęp biletowany
kiedy
2020-10-23 19:30
miejsce
Klub Akcent, Grudziądz, Wybickiego 38
wstęp biletowany