2 czerwiec 2020

Zagrali dla wychowanków Domu Dziecka

fot. UM Grudziądz
W grudziądzkim Centrum Pomocy Dziecku i Poradnictwa Rodzinnego przebywa blisko 100. podopiecznych w różnym wieku. Dlatego w Dzień Dziecka odbyła się „Plażowa domówka”, podczas której można było wesprzeć placówkę i ich wychowanków. To kolejna odsłona bezpiecznej zabawy.
Koronawirus
kujawsko-pomorskie
8847
zobacz mapę / szczegóły
REKLAMA

Panująca epidemia koronawirusa SARS-CoC-2 w naszym kraju zmusiła kluby taneczne i dyskoteki do zamknięcia swych drzwi przed społeczeństwem. Jednak wychodząc naprzeciw potrzebom grudziądzan, zorganizowana została kolejna impreza online – „Plażowa domówka”. Mieszkańcy Grudziądza, jak i innych miast z całej Polski, mogli wziąć udział w zabawie we własnych czterech kątach i zapomnieć o szarej rzeczywistości nie wychodząc z domu – wystarczył dostęp do Internetu.

1 czerwca, na Plaży Miejskiej w Rudniku, odbyła się druga odsłona wirtualnej domówki. Tym razem zbierano dla dzieci i młodzieży z Domu Dziecka w Grudziądzu. Dzięki pomocy mieszkańców i internautów udało się zebrać 1835,02 złotych, jednak jeszcze do końca dnia można wspomóc inicjatywę – https://zrzutka.pl/zad37c. Zebrane pieniądze przeznaczone zostaną w całości na zakup paczek z najpotrzebniejszymi artykułami dla wychowanków grudziądzkiego Centrum Pomocy Dziecku i Poradnictwa Rodzinnego.

Wśród najbardziej aktywnych słuchaczy (pośród stron @Haszgru, @Pokochaj Grudziądza, @Studio Vento oraz @Dj/Wodzirej 100bbe – Artur Stobbe) zostaną rozlosowane kubki najlepszych imprezowiczów oraz upominki od Domowe Ciasta Grudziądz oraz Restauracji Rudnicki Korsarz. Nagrodzeni zostaną wybrani podczas internetowego losowania i poinformowani o wygranej za pośrednictwem mediów społecznościowych.

„Plażową domówkę” nakręcał Dj 100bbe oraz gościnnie Dj Argo, a za techniczną stronę wydarzenia odpowiedzialni byli bracia Wentowscy ze Studia Vento. Patronat nad wydarzeniem objął Prezydent Grudziądza Maciej Glamowski.

 

Natalia Granica

Biuro Prasowe i Medialne

Data dodania 02 czerwca 2020

Data edycji 02 czerwca 2020

PRZECZYTAJ JESZCZE
Koronawirus
kujawsko-pomorskie
8847
zobacz mapę / szczegóły
REKLAMA

Kalendarz Wydarzeń / Koncertów / Imprez w Grudziądzu

kiedy
2021-01-31 16:00
miejsce
Centrum Kultury Teatr, Grudziądz,...
wstęp biletowany
kiedy
2021-02-07 16:30
miejsce
Centrum Kultury Teatr, Grudziądz,...
wstęp biletowany