80 gramów amfetaminy miał w kartoniku po perfumach …

fot. KMP w Grudziądzu
Zatrzymany, przesłuchany i doprowadzony przez policjantów do prokuratury 30 letni grudziądzanin odpowie za posiadanie narkotyków. Na wniosek złożony przez mundurowych prokurator zastosował wobec niego dozór policji i poręczenie majątkowe.
REKLAMA

Wczoraj /2 marca / w godzinach popołudniowych na osiedlu Rządz policjanci wydziału kryminalnego grudziądzkiej policji zatrzymali 30 letniego mężczyznę. Od dłuższego czasu mundurowi mieli swe przypuszczenia, że może on posiadać narkotyki W mieszkaniu 30 latka znaleziono torebkę z białym proszkiem. Była schowana w kartonie po perfumach. Wstępne badanie wykazało, że to amfetamina o wadze 80g. Mężczyzna został zatrzymany.

Dzisiaj został doprowadzony do prokuratora. Usłyszał zarzut posiadania narkotyków. Policjanci złożyli wniosek do prokuratora o zastosowanie dozoru policyjnego i poręczenia majątkowego. Prokurator uwzględnił wniosek i zastosował wobec 30 latka dozór policyjny /raz w tygodniu/ i poręczenie majątkowe. Kryminalni oszacowali wartość czarnorynkową zabezpieczonej amfetaminy na kwotę około 6000zł i około 200 porcji handlowych.

 

Za posiadanie środków narkotykowych ustawodawca przewiduje karę pozbawienia wolności na okres 3 lat.

 
źródło: KMP w Grudziądzu
PRZECZYTAJ JESZCZE
Koronawirus
kujawsko-pomorskie
49675
zobacz mapę / szczegóły
REKLAMA

Kalendarz Wydarzeń / Koncertów / Imprez w Grudziądzu

kiedy
2021-01-31 16:00
miejsce
Centrum Kultury Teatr, Grudziądz,...
wstęp biletowany
kiedy
2021-02-07 16:30
miejsce
Centrum Kultury Teatr, Grudziądz,...
wstęp biletowany