14 listopad 2023

Atak nożownika na kobietę w Tucholi

zdjęcie: Atak nożownika na kobietę w Tucholi / pixabay/4822412
Policja prowadzi postępowanie w sprawie ugodzenia nożem 45-letniej kobiety przez 39-letniego mężczyznę w jednej z firm w Tucholi (Kujawsko-pomorskie). Sprawca został zatrzymany - poinformował we wtorek oficer prasowy tucholskiej KMP mł. asp. Łukasz Tomaszewski.
REKLAMA

Do zdarzenia doszło w poniedziałek w firmie świadczącej usługi z zakresu księgowości. "Napastnik w obecności świadków zadał cios kobiecie nożem w plecy. Gdy na miejsce przyjechali wezwani policjanci poszkodowanej była udzielana pierwsza pomoc, a mężczyzna leżał w budynku z rękoma założonymi na głowie i nikt go nie trzymał. Poszkodowana została przewieziona do szpitala, a 39-latek został zatrzymany i przebywa w policyjnym areszcie" - powiedział mł. asp. Tomaszewski.

Oficer prasowy zaznaczył, że nie doszło do zagrożenia życia kobiety, a z ostatnich informacji wynika, że już opuściła szpital i przebywa w domu. Policja przesłuchuje świadków zdarzenia, wyjaśniane są okoliczności sprawy i motywy działania sprawcy. Mężczyzna zostanie doprowadzony do prokuratury.(PAP)

autor: Jerzy Rausz

rau/ maak/

PRZECZYTAJ JESZCZE
Materiały sygnowane skrótem „PAP” stanowią element Serwisów Informacyjnych PAP, będących bazami danych, których producentem i wydawcą jest Polska Agencja Prasowa S.A. z siedzibą w Warszawie. Chronione są one przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych oraz ustawy z dnia 27 lipca 2001 r. o ochronie baz danych. Powyższe materiały wykorzystywane są przez [nazwa administratora portalu] na podstawie stosownej umowy licencyjnej. Jakiekolwiek ich wykorzystywanie przez użytkowników portalu, poza przewidzianymi przez przepisy prawa wyjątkami, w szczególności dozwolonym użytkiem osobistym, jest zabronione. PAP S.A. zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów, o których mowa w art. 25 ust. 1 pkt. b) ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych, jest zabronione.
pogoda Grudziądz
-6.6°C
wschód słońca: 07:43
zachód słońca: 15:27
Koronawirus
kujawsko-pomorskie
REKLAMA

Kalendarz Wydarzeń / Koncertów / Imprez w Grudziądzu

kiedy
2023-12-08 20:00
miejsce
Klub Akcent, Grudziądz, Wybickiego 38
wstęp biletowany
kiedy
2023-12-12 19:00
miejsce
Amuza Bistro, Grudziądz, Szosa...
wstęp biletowany
kiedy
2023-12-15 20:00
miejsce
Pub Czarny Krążek, Grudziądz, ul....
wstęp biletowany
kiedy
2023-12-17 15:30
miejsce
Centrum Kultury Teatr, Grudziądz,...
wstęp biletowany