2 czerwiec 2020

Maseczki dla grudziądzkich policjantów

fot. KMP w Grudziądzu
Wczoraj (01.06) na ręce Komendanta Miejskiego Policji w Grudziądzu przedstawiciel szkół „Spinaker” oraz Stowarzyszenie „Bezpieczny Rejon Grudziądzki”, przekazali dla policjantów maseczki ochronne. Będą ich chroniły podczas przeprowadzanych interwencji.
Koronawirus
kujawsko-pomorskie
8847
zobacz mapę / szczegóły
REKLAMA

Wczoraj (01.06) na ręce komendanta przedstawiciel organu prowadzącego szkół „Spinaker” oraz Stowarzyszenie „Bezpieczny Rejon Grudziądzki”, przekazali maseczki ochronne. Mundurowi będą je wykorzystywać podczas przemieszczania się oraz w miejscach przeprowadzania interwencji.

Przypominamy, że pomimo zmniejszenia ograniczeń wprowadzonych na terenie kraju, dotyczących zakrywania ust i nosa na otwartej przestrzeni, nadal obowiązuje ich noszenie np. w sklepach, galeriach handlowych, autobusach i tramwajach, kościołach oraz kinach czy teatrach.

UWAGA!

Jeżeli nie jesteś wstanie na otwartej przestrzeni utrzymać 2 metrowego dystansu od innych osób, na przykład na zatłoczonych chodnikach, promenadach – wówczas musisz zakrywać nos i usta. Chodzi o bezpieczeństwo nas wszystkich.

 
źródło: policja.pl (Autor: asp. szt. Robert Szablewski)
PRZECZYTAJ JESZCZE
Koronawirus
kujawsko-pomorskie
8847
zobacz mapę / szczegóły
REKLAMA

Kalendarz Wydarzeń / Koncertów / Imprez w Grudziądzu

kiedy
2021-01-31 16:00
miejsce
Centrum Kultury Teatr, Grudziądz,...
wstęp biletowany
kiedy
2021-02-07 16:30
miejsce
Centrum Kultury Teatr, Grudziądz,...
wstęp biletowany