8 październik 2020

Sprawca kradzieży robota koszącego usłyszał zarzuty

fot. KMP w Grudziądzu
Dzięki publikacji filmu z monitoringu policjanci poznali personalia mężczyzny, który w sierpniu ukradł robota koszącego z terenu posesji w Grudziądzu. Już usłyszał zarzuty kradzieży. Może mu grozić do 10 lat więzienia.
REKLAMA

Pod koniec sierpnia grudziądzcy policjanci publikowali film z monitoringu z wizerunkiem mężczyzny, który zarejestrował moment kradzieży robota koszącego na jednej z posesji w Grudziądzu. Do tego zdarzenia doszło w dniu 20 sierpnia 2020 roku. Kryminalni zweryfikowali sygnały zgłaszane przez mieszkańców. W trakcie prowadzonych czynności potwierdzili dokładne dane personalne sprawcy. W związku z ustaleniem danych, jego zatrzymanie było jedynie kwestią czasu.

We wtorek (6.10.2020) grudziądzcy stróże prawa zatrzymali 25-letniego mieszkańca Grudziądza. W toku prowadzonych czynności grudziądzcy śledczy ustalili, że 25-latek dokonał jeszcze innych kradzieży i kradzieży z włamaniem na terenie Grudziądza.


Dzisiaj (8.10.2020) mężczyzna usłyszał zarzuty kradzieży i kradzieży z włamaniem. Przyznał się do postawionych mu zarzutów. Teraz o jego dalszym losie zdecyduje sąd. Za popełniane przestępstwa grozi mu teraz do 10 lat pozbawienia wolności.

 
źródło: policja.pl
PRZECZYTAJ JESZCZE
Koronawirus
kujawsko-pomorskie
20253
zobacz mapę / szczegóły
REKLAMA

Kalendarz Wydarzeń / Koncertów / Imprez w Grudziądzu

kiedy
2021-01-31 16:00
miejsce
Centrum Kultury Teatr, Grudziądz,...
wstęp biletowany
kiedy
2021-02-07 16:30
miejsce
Centrum Kultury Teatr, Grudziądz,...
wstęp biletowany