Zderzenie osobowego volkswagena z ciężarowym mercedesem

fot. KMP w Grudziądzu
Wczoraj (19.05) do zderzenia osobowego volkswagena z ciężarowym mercedesem doszło na drodze krajowej nr 16 w miejscowości Kłódka. Na szczęście nikt nie odniósł poważnych obrażeń.
Koronawirus
kujawsko-pomorskie
8847
zobacz mapę / szczegóły
REKLAMA

Wczoraj (19.05) krótko przed godziną 13:00 oficer dyżurny KMP w Grudziądzu otrzymał zgłoszenie, że na drodze krajowej nr 16, w miejscowości Kłódka doszło do zderzenia samochodu osobowego marki Volkswagen i ciężarowego mercedesa. Na miejsce wysłano policjantów, strażaków oraz pogotowie ratunkowe. Mundurowi ustalili, że kierujący volkswagenem - 20 letni mieszkaniec powiatu grudziądzkiego, poruszał się z kierunku Łasina w kierunku Grudziądza. Na łuku drogi w prawo nie dostosował prędkości do warunków ruchu, zjechał na przeciwny pas ruchu i zderzył się czołowo z kierującym mercedesem, który poruszał się w przeciwnym kierunku. Droga przez kilkadziesiąt minut była zablokowana. Pomimo, że siła zderzenia była bardzo duża, nikt nie odniósł poważnych obrażeń ciała.

Funkcjonariusze zatrzymali fakultatywnie uprawnienia do kierowania za spowodowanie zagrożenia bezpieczeństwa w ruchu drogowym i skierowali wniosek o ukaranie do Sądu. O zakazie prowadzenia pojazdów zdecyduje Sąd. Sprawcy wykroczenia grozi grzywna do 5000 tyś. złotych.

 
źródło: policja.pl (Autor: asp. szt. Robert Szablewski)
PRZECZYTAJ JESZCZE
Koronawirus
kujawsko-pomorskie
8847
zobacz mapę / szczegóły
REKLAMA

Kalendarz Wydarzeń / Koncertów / Imprez w Grudziądzu

kiedy
2021-01-31 16:00
miejsce
Centrum Kultury Teatr, Grudziądz,...
wstęp biletowany
kiedy
2021-02-07 16:30
miejsce
Centrum Kultury Teatr, Grudziądz,...
wstęp biletowany