14 grudzień 2019

Niemoralna komedia w której nic nie jest takie, jak się wydaje

Twórcy "Planety Singli 2 i 3", "Lejdis" i "Śniadania do łóżka" prezentują ekranizację jednej z najlepszych i najśmieszniejszych sztuk świata, która podbiła serca widzów od Europy po nowojorski Broadway, a w samej Polsce wystawiana była tysiące razy! W rolach głównych filmu o jednym mężczyźnie, dwóch jego żonach i setkach wynikających z tego kłopotów: Piotr Adamczyk, Anna Dereszowska, Weronika Książkiewicz, Andrzej Grabowski, Adam Woronowicz, Tomasz Oświeciński, Ewa Kasprzyk i Krzysztof Czeczot. Komedia niemoralna "Mayday" - prawdopodobnie najśmiejszniejszy tytuł 2020 roku! - w kinach od 10 stycznia.
REKLAMA
Dwie żony to nie zdrada? Janek (Piotr Adamczyk) prowadzi podwójne życie - jest mężem Basi (Anna Dereszowska), z którą mieszka w Warszawie oraz... Marysi (Weronika Książkiewicz), z którą dzieli piękny dom na obrzeżach stolicy. Żadna z kobiet nie wie nic o istnieniu tej drugiej. Dzięki umiejętnemu lawirowaniu między dwiema żonami wszystko jakoś się układa... do czasu, kiedy pewnego dnia na głowę Janka spadną dodatkowe, pozamałżeńskie kłopoty. Ryzyko, że któraś z jego ukochanych dowie się o podwójnym związku wzrasta dramatycznie, a bohaterowi nie starcza już wymówek, aby ukryć prawdę. Na szczęście z pomocą przychodzi mu znajomy Staszek (Adam Woronowicz). Lawina zdarzeń, pomyłek i zwrotów akcji przerosną ich wielokrotnie... a to dopiero początek. Każde wymyślone na poczekaniu męskie kłamstewko będzie miało kolosalne skutki!

Jedna z najlepszych komedii świata doczekała się ekranizacji. "Mayday" to film reżysera przebojów "Planeta Singli 2" i "Planeta Singli 3" oraz współscenarzystki hitów "Lejdis" i "Śniadanie do łóżka". Scenariusz filmu powstał na podstawie sztuki, która podbiła serca widzów na całym świecie od europejskich stolic aż po nowojorski Broadway, a w samej Polsce wystawiana była tysiące razy w kilkudziesięciu teatrach na terenie całego kraju.

Gatunek: komedia
Produkcja: Polska 2019
Reżyseria: Sam Akina ("Planeta Singli" 2 i 3)

Scenariusz: Sam Akina ("Planeta Singli" 1-3), Jules Jones ("Planeta Singli" 1-3), Hanna Węsierska ("Lejdis", "Śniadanie do łóżka", "Jak się pozbyć cellulitu"), Wojciech Pałys ("Słaba płeć?", "Kamienie na szaniec"), Elżbieta Woźniak

Obsada: Piotr Adamczyk ("Sztuka kochania. Historia Michaliny Wisłockiej", "Listy do M. 3", "Wkręceni", "Och, Karol 2"), Weronika Książkiewicz ("Planeta Singli" 1-3, "Disco Polo"), Anna Dereszowska ("Porady na zdrady", "Pitbull. Niebezpieczne kobiety"), Adam Woronowicz ("7 uczuć", "Baby są jakieś inne", "Pitbull. Ostatni pies"), Andrzej Grabowski ("Polityka", "Narzeczony na niby", "Listy do M. 3"), Bartosz Porczyk ("Planeta Singli 2", "Volta"), Kamil Kula ("Planeta Singli 2", "Po prostu przyjaźń"), Krzysztof Czeczot ("Porady na zdrady", "Zenek"), Tomasz Oświeciński ("Polityka", "Botoks"), Aleksandar Milićević ("Planeta Singli 3", "Czarny Mercedes"), Wojciech Czerwiński ("Planeta Singli 3", "Pitbull. Ostatni pies").
PRZECZYTAJ JESZCZE
Koronawirus
kujawsko-pomorskie
49675
zobacz mapę / szczegóły
REKLAMA

Kalendarz Wydarzeń / Koncertów / Imprez w Grudziądzu

kiedy
2021-01-31 16:00
miejsce
Centrum Kultury Teatr, Grudziądz,...
wstęp biletowany
kiedy
2021-02-07 16:30
miejsce
Centrum Kultury Teatr, Grudziądz,...
wstęp biletowany