Czas na mecz ze Stomilem Olsztyn!

fot. UM Grudziądz / M.Malewski
Przed piłkarzami Olimpii Grudziądz szansa na kolejny komplet punktów do tabeli Fortuna 1 Liga. Tym razem "Biało-zieloni" przed własną publicznością zmierzą się ze Stomilem Olsztyn. Spotkanie zaplanowano na 6 października. Pierwszy gwizdek arbitra o godzinie  19.
Koronawirus
kujawsko-pomorskie
84
zobacz mapę / szczegóły
REKLAMA
Niedzielny przeciwnik Olimpii od początku obecnego sezonu radzi sobie bardzo dobrze. Stomil Olsztyn po 11. kolejkach zajmuje wysokie - trzecie miejsce w ligowej tabeli. Podopieczni trenera Piotra Zajączkowskiego w ostatnich czterech meczach wywalczyli 10 oczek. W ubiegły weekend ograli na swoim stadionie Podbeskidzie Bielsko - Biała 1:0.

"Biało-zieloni" również przeżywają swój dobry okres na pierwszoligowych boiskach. W sobotę po niezwykle emocjonującym spotkaniu pokonali na wyjeździe GKS Tychy. Podopieczni trenera Jacka Trzeciaka jeszcze do 87. minuty przegrywali z gospodarzami 0:2. W kolejnych 7 minutach strzelili jednak trzy bramki i ze Śląska wrócili z kompletem oczek.

Nie tylko piłka będzie najważniejsza

Fortuna po raz drugi mobilizuje kibiców drużyn występujących w pierwszej lidze do pomocy potrzebującym. Za każdego kibica, który w XII i XIII kolejce przyjdzie na mecz rozgrywany w ramach Fortuna 1 Ligi sponsor tytularny rozgrywek przekaże złotówkę na rzecz Oliwii i Łukasza Czarneckich, podopiecznych Fundacji Polsat.

- Cieszymy się, że nasz sponsor tytularny już po raz drugi powołał akcję „Fortuna Gdy Pełna Trybuna”. Kluby wraz ze swoimi lokalnymi społecznościami będą miały możliwość w prosty sposób pomóc potrzebującym. Liczę na to, że uda nam się przebić zeszłoroczny wynik, ponieważ wprowadzenie formuły baraży do rozgrywek pozytywnie wpłynęło na kluby, jak i kibiców - mówi Marcin Janicki, prezes Fortuna 1 Ligi.

Wystawa motocykli legendy grudziądzkiego żużla

Przed niedzielnym spotkaniem ze Stomilem Olsztyn odbędzie się również wystawa motocykli legendarnego żużlowca z Grudziądza. Swoją wyjątkową kolekcję zaprezentuje Jan Szydlik. Zapraszamy już od godziny 18:00.
PRZECZYTAJ JESZCZE
Koronawirus
kujawsko-pomorskie
84
zobacz mapę / szczegóły
REKLAMA

Kalendarz Wydarzeń / Koncertów / Imprez w Grudziądzu

kiedy
2020-09-26 19:00
miejsce
Sztukateria Art&Music Pub,...
wstęp biletowany
kiedy
2020-10-23 19:00
miejsce
Klub Akcent, Grudziądz, Wybickiego 38
wstęp biletowany
kiedy
2020-10-25 15:00
miejsce
Hala Widowiskowa, Grudziądz,...
wstęp biletowany
kiedy
2020-11-14 17:00
miejsce
Hala Widowiskowa, Grudziądz,...
wstęp biletowany