9 grudzień 2019

Druga runda LOTTO Ekstraligi Badmintona

fot. nadesłane
W miniony weekend rozegrana została druga runda LOTTO Ekstraligi Badmintona, która przysporzyła wszystkim zgromadzonym wielu emocji.
REKLAMA
14 klubów rozegrało swoje mecze w  Białymstoku, Kędzierzynie-Koźlu, Nowej Dębie oraz w podwarszawskim Józefosławiu. Entuzjaści LOTTO Ekstraligi z pewnością zacierali ręce na pojedynek dwóch klubów z Białegostoku. UKS Hubal Białystok, czyli trzecia drużyna poprzedniego sezonu, zmierzył się z OSSM SMS Białystok (czwarte miejsce w poprzednim sezonie). Ostatecznie po zaciętym meczu to Hubal wygrał swoje starcie 4:3.

Równie zacięte pojedynki, które skończyły się identycznymi wynikami można było zaobserwować w Warszawie gdzie CT Arena HAWEL  Academy wygrał z UKS Unią Bieruń, również w Kędzierzynie-Koźlu UKS Aktywna Piątka Przemyśl pokonała gospodarza BENINCĘ UKS Feniks Kędzierzyn Koźle oraz w Nowej Dębie, gdzie padły aż dwa takie wyniki AZS AGH Kraków pokonał Sportową Politechnikę Gdańsk, z kolei MKS Stal Nowa Dęba przegrała z gdańską drużyną.

Nie zawiedli również faworyci, którzy wygrali wszystkie swoje mecze. Dominację potwierdził SKB LITPOL-MALOW Suwałki, który zakończył wszystkie mecze z wynikiem 7:0. Również aktualny mistrz ABRM Warszawa wygrywając swoje mecze potwierdził, że jest w dobrej dyspozycji.

Po drugiej rundzie pierwsze miejsce z 15 punktami zajmuje klub z Suwałk, tuż za nim z taką samą liczbą punktów plasuje się ABRM Warszawa. Trzecie i czwarte miejsce zajmują odpowiednio AZS AGH Kraków i UKS Hubal, które zdobyły po 14 punktów.
PRZECZYTAJ JESZCZE
Koronawirus
kujawsko-pomorskie
49675
zobacz mapę / szczegóły
REKLAMA

Kalendarz Wydarzeń / Koncertów / Imprez w Grudziądzu

kiedy
2021-01-31 16:00
miejsce
Centrum Kultury Teatr, Grudziądz,...
wstęp biletowany
kiedy
2021-02-07 16:30
miejsce
Centrum Kultury Teatr, Grudziądz,...
wstęp biletowany