3 wrzesień 2019

Nocny przejazd na rolkach ulicami Grudziądza

fot. UM Grudziądz / nightskating.org.pl
Rolkarze wyjadą we wtorek wieczorem na grudziądzkie ulice. Już po raz ostatni w tym roku odbędzie się impreza NightSkating. Organizatorem wydarzenia jest Miejski Ośrodek Rekreacji i Wypoczynku w Grudziądzu.
Koronawirus
kujawsko-pomorskie
595
zobacz mapę / szczegóły
REKLAMA

Nightskating Grudziądz to cykl wieczornych przejazdów rolkarskich ulicami Grudziądza, organizowany od 2014 roku. Celem przedsięwzięcia jest popularyzowanie jazdy na rolkach i wrotkach jako sportu dla wszystkich, niezależnie od wieku.

Dzisiaj odbędzie się ostatni w tym roku Nightskating Grudziądz. Miejsce zbiórki to plac (lodowisko) przy budynku w Parku Miejskim. Wszystkich fanów rolek i wrotek zapraszamy na godzinę 19:30. Wyjazd na ulice ruszy punktualnie o godz. 20:00.

Udział jest bezpłatny, nie obowiązują też żadne formularze zgłoszeniowe. Wystarczy przyjść na miejsce z rolkami i dołączyć do reszty uczestników. Wszystkich pewnie czujących się na czterech małych kółkach zachęcamy do udziału w zabawie. Kolumnę poprzedzi samochód, który rozświetli trasę. Przejazdowi towarzyszyć będzie muzyka.

Przejedziemy się ulicami: Cegielniana, Rejtana, Hallera, Bora-Komorowskiego, Pruszyńskiego, Bydgoska, Chełmińska, Południowa, Konstytucji 3 Maja, Wł. Łęgi, Jana III Sobieskiego, Konstytucji 3 Maja, Południowa, Chełmińska, Bydgoska, Kalinkowa, Brzeźna, Chełmińska, Narutowicza, Chopina, Bora-Komorowskiego, Hallera, Cegielniana.

Rolkarze zajmą jeden pas ruchu. Peleton będzie jechał z prędkością około 15 km/h, w związku z czym kierowcy mogą spodziewać się spowolnień ruchu. Za wszelkie utrudnienia na trasie przejazdu serdecznie przepraszamy.

 

Natalia Granica

Biuro Prasowe i Medialne

PRZECZYTAJ JESZCZE
Koronawirus
kujawsko-pomorskie
595
zobacz mapę / szczegóły
REKLAMA

Kalendarz Wydarzeń / Koncertów / Imprez w Grudziądzu

kiedy
2020-09-26 19:00
miejsce
Sztukateria Art&Music Pub,...
wstęp biletowany
kiedy
2020-10-23 19:00
miejsce
Klub Akcent, Grudziądz, Wybickiego 38
wstęp biletowany
kiedy
2020-10-25 15:00
miejsce
Hala Widowiskowa, Grudziądz,...
wstęp biletowany
kiedy
2020-11-14 17:00
miejsce
Hala Widowiskowa, Grudziądz,...
wstęp biletowany