reklama
kategoria: Sport
14 listopad 2011

Paweł Zaremba srebrnym medalistą

zdjęcie: Paweł Zaremba srebrnym medalistą / Na zdjęciu po prawej stronie Paweł Zaremba walczący z Arielem Piechockim. (fot. archiwum)
Na zdjęciu po prawej stronie Paweł Zaremba walczący z Arielem Piechockim. (fot. archiwum)
Grudziądzanin, trener sztuk walki, a przede wszystkim znakomity sportowiec Paweł Zaremba zdobył srebrny medal wagi ciężkiej na Międzynarodowych Mistrzostwach Polski K-1 w Gdańsku. Gratulujemy!
REKLAMA
Szersze wieści z zawodów podamy wkrótce, najważniejszy jest jednak sam sukces, który osiągnął grudziądzanin, dlatego czym prędzej spieszymy z poinformowaniem Was o medalu. Paweł w pięknym stylu, przez KO (nokaut) w drugiej rundzie, wygrał walkę półfinałową i awansował do finału. W walce o mistrzostwo Paweł uległ aktualnemu medaliście Mistrzostw Świata, ostatecznie zdobywając srebrny medal. To znakomity wynik!

W międzyczasie w Płocku dwóch zawodników – Ariel Piechocki i Kevin Wiwatowski wzięło udział w Lidze Sportów Walki Spartanwear, na której zaprezentowali się znakomicie. Ariel dzięki ogromnej aktywności i zastosowaniu technik w stójce pokonał zawodnika Walki Gniezno - Dawida Pasternaka. Natomiast Kevin Wiwatowski po wykorzystaniu duszenia gilotynowego zwyciężył w kategorii 77 kg. Gratulujemy.
PRZECZYTAJ JESZCZE
pogoda Grudziądz
17.7°C
wschód słońca: 04:32
zachód słońca: 20:50
reklama

Kalendarz Wydarzeń / Koncertów / Imprez w Grudziądzu

kiedy
2025-05-24 19:00
miejsce
Centrum Kultury Teatr, Grudziądz,...
wstęp biletowany
kiedy
2025-05-29 19:00
miejsce
Centrum Kultury Teatr, Grudziądz,...
wstęp biletowany
kiedy
2025-05-30 19:00
miejsce
Klub Akcent, Grudziądz, Wybickiego 38
wstęp biletowany
kiedy
2025-06-02 19:00
miejsce
Centrum Kultury Teatr, Grudziądz,...
wstęp biletowany