Sportowe Pikniki z Historią Polski dopełnią Piłkarskie Turnieje Wolności. Wielka atrakcja nie tylko dla dzieci!

zdjęcie: Sportowe Pikniki z Historią Polski dopełnią Piłkarskie Turnieje Wolności. Wielka atrakcja nie tylko dla dzieci! / fot. nadesłane
fot. nadesłane
To będzie doskonałe dopełnienie Piłkarskich Turniejów Wolności! We wrześniu na Lubelszczyźnie na młodych piłkarzy czekają nie tylko sportowe emocje, ale również atrakcje na Sportowych Piknikach z Historią Polski.


Pikniki odbędą się razem z turniejami 9 września w Majdanie Starym, dzień później w Leśnej Podlaskiej, 16 września w Żmudzi i 23 września w Sułowie.

W ramach pikników przeprowadzimy panele historyczne, podczas których dzieci i młodzież będą mogły zapoznać się z historią lokalnych bohaterów walczących o wolność naszego kraju. Nie zabraknie też atrakcji dla dzieci w formie animacji sportowych oraz pneumatycznych atrakcji dla najmłodszych, które będą wypełniać młodym sportowcom i ich rodzinom czas – mówi Jędrzej Stęszewski, prezes Stowarzyszenia Wczoraj, Dzisiaj, Jutro, które jest organizatorem turniejów i pikników.

Oferta w trakcie Sportowych Pikników z Historią Polski skierowana jest nie tylko do młodych piłkarzy, ale także do osób dorosłych.

Pikniki odbędą się na terenach zielonych położonych tuż obok boisk piłkarskich, na których w ramach Piłkarskich Turniejów Wolności rywalizować będą młodzi piłkarze.

Pikniki rozpoczną się na godzinę przed rozpoczęciem rywalizacji sportowej i będą trwać aż do jej zakończenia. Liczymy, iż w każdym z pikników udział weźmie minimum dwieście osób – dodaje Stęszewski.


Udział w Sportowych Piknikach z Historią Polski jest bezpłatny. Ich organizację dofinansowano ze środków Ministerstwa Sportu i Turystyki. 
PRZECZYTAJ JESZCZE
pogoda Grudziądz
-6.6°C
wschód słońca: 07:43
zachód słońca: 15:27
Koronawirus
kujawsko-pomorskie
REKLAMA

Kalendarz Wydarzeń / Koncertów / Imprez w Grudziądzu

kiedy
2023-12-08 20:00
miejsce
Klub Akcent, Grudziądz, Wybickiego 38
wstęp biletowany
kiedy
2023-12-12 19:00
miejsce
Amuza Bistro, Grudziądz, Szosa...
wstęp biletowany
kiedy
2023-12-15 20:00
miejsce
Pub Czarny Krążek, Grudziądz, ul....
wstęp biletowany
kiedy
2023-12-17 15:30
miejsce
Centrum Kultury Teatr, Grudziądz,...
wstęp biletowany