30 październik 2019

Ola Kot: „Taniec z gwiazdami” fantastycznie weryfikuje, kto cię wspiera i dobrze ci życzy, a kto tego nie robi

W ubiegły weekend zakończyła się przygoda Oli Kot z „Tańcem z gwiazdami”. Prezenterka ESKA TV podkreślała po jego zakończeniu, że nie miała wrażenia, by źle zatańczyła. Widzowie uznali jednak, że będzie to jej ostatni taniec w programie.
REKLAMA

Dla prezenterki program był szansą na weryfikację intencji jej przyjaciół i znajomych. Część z nich zaskoczyła ją pozytywnie.

– Przede wszystkim z tego programu wynoszę to, że ten program fantastycznie weryfikuje, kto cię wspiera, kto ci dobrze życzy, a kto tego nie robi. Zobaczyłam po prostu wśród moich znajomych, którzy wydawało mi się, że oni tak o, cześć, cześć, Ola, nic więcej, ich niesamowite zaangażowanie w to, żeby głosowali ich znajomi, to było po prostu wręcz wzruszające, że tyle ludzi takie niesamowite wsparcie dla mnie miało – przyznaje w rozmowie z agencją informacyjną Newseria Lifestyle Ola Kot.

Prezenterka ucina też plotki dotyczące bliższej relacji z tancerze Tomaszem Barańskim.

– Od początku była jasno postawiona granica. Poza tym nie ukrywam, że gdzieś tam oczywiście krążyły jakieś legendy, że Tomasz Barański to jest taki i taki. Ale my od początku byliśmy po prostu na takiej stopie koleżeńskiej – podkreśla Ola Kot.

Jednocześnie przyznaje, że według niej relacja z Tomaszem Brańskim potrwa dłużej niż tylko czas realizacji programu.

– W ogóle staliśmy się, jak ja to mówię, ziomeczkami i naprawdę to cały czas trwało, to było i uważam, że to nie jest znajomość, która zakończy się z programem, tylko jeszcze na pewno będziemy mieli ze sobą długo kontakt – zapewnia.

źródło: newseria.pl
PRZECZYTAJ JESZCZE
REKLAMA

Kalendarz Wydarzeń / Koncertów / Imprez w Grudziądzu

kiedy
2020-01-25 17:00
miejsce
Centrum Kultury Teatr, Grudziądz,...
wstęp biletowany
kiedy
2020-01-25 20:00
miejsce
Centrum Kultury Teatr, Grudziądz,...
wstęp biletowany
kiedy
2020-01-26 20:00
miejsce
Centrum Kultury Teatr, Grudziądz,...
wstęp biletowany
kiedy
2020-02-01 19:00
miejsce
Centrum Kultury Teatr, Grudziądz,...
wstęp biletowany