Turystyka artykuł sponsorowany
14 wrzesień 2019

Nie tylko turyści wynajmują samochody – kto korzysta z usług wypożyczalni w Polsce?

fot. nadesłane
Jak wynika z badań rynku, z usług wypożyczalni samochodów korzysta coraz więcej osób. Nic więc dziwnego, że wypożyczalnie powstają, niczym grzyby po deszczu i coraz bardziej poszerzają swoją ofertę, by sprostać oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających klientów. Kto najczęściej korzysta z usług wypożyczalni w Polsce? Sprawdziliśmy to!
Samochody wynajmują nie tylko turyści

Z usług wypożyczalni samochodów korzystają nie tylko zagraniczni turyści, ale również biznesmani znajdujący się w podróżach służbowych, a ponadto pracownicy wielu firm podczas szkoleń odbywających się w innych miastach. Wypożyczalnie aut posiadają w ofercie zarówno pojazdy osobowe, ale także busy towarowe, osobowe oraz samochody luksusowe. Jedna z firm, która szczyci się szeroką bazą pojazdów jest carfree.pl. Z wynajmu busów najczęściej korzystają osoby prywatne podczas przeprowadzek lub remontów oraz firmy podczas organizacji wyjazdów na szkolenia lub imprezy integracyjne. Po więcej informacji na temat zasad wynajmu samochodów w firmie Carfree odsyłamy na stronę carfree.com.pl.


Wynajem auta w sytuacji kryzysowej

Na wypożyczenie samochodu często decydują się również osoby prywatne w przypadku awarii własnego auta. Może się to okazać jedynym wyjściem z sytuacji, gdy mamy zaplanowaną podróż wakacyjną lub gdy pojazd jest nam niezbędny do wykonywania obowiązków zawodowych.


Samochody luksusowe na wyjątkowe uroczystości

Duży odsetek wypożyczalni samochodów oferuje swoim klientom również wysokiej klasy sportowe auta i eleganckie limuzyny. Wiele młodych par w dniu ślubu decyduje się na takie właśnie rozwiązanie, by móc spełnić swoje marzenie o najcudowniejszym dniu w swoim życiu.


Jaki jest koszt najmu auta z wypożyczalni?

Finalna cena wypożyczania pojazdu osobowego jest zależna od kilku czynników, takich jak klasa wybranego samochodu, jego wielkość, konieczność uiszczenia kaucji, czy dodatkowe wyposażenie, ale przede wszystkim okres wynajmu. Większość wypożyczalni samochodów daje możliwość wynajmu auta na krótki, długi lub średni okres czasu. Oczywiście im dłuższy okres wynajmu, tym cena za dobę staje się niższa.

Jeśli chcemy zdecydować się na skorzystanie z usług wypożyczalni samochodów, pamiętajmy przede wszystkim o tym, by wybrać firmę sprawdzoną, cieszącą się pozytywnymi opiniami. Wtedy z pewnością dołączymy do grona częstych i zadowolonych klientów.
PRZECZYTAJ JESZCZE
Koronawirus
kujawsko-pomorskie
921
zobacz mapę / szczegóły
REKLAMA

Kalendarz Wydarzeń / Koncertów / Imprez w Grudziądzu

kiedy
2020-10-15 18:00
miejsce
Centrum Kultury Teatr, Grudziądz,...
wstęp biletowany
kiedy
2020-10-17 19:00
miejsce
Klub Akcent, Grudziądz, Wybickiego 38
wstęp biletowany
kiedy
2020-10-21 19:00
miejsce
Centrum Kultury Teatr, Grudziądz,...
wstęp biletowany
kiedy
2020-10-23 19:30
miejsce
Klub Akcent, Grudziądz, Wybickiego 38
wstęp biletowany