13 wrzesień 2023

Bastard Brothers (support: Diesel Juice)

zdjęcie: Bastard Brothers (support: Diesel Juice) / fot. CK Teatr w Grudziądzu
fot. CK Teatr w Grudziądzu
29 września 2023 (piątek) godz. 19.30 30 zł (przedsprzedaż), 40 zł (w dniu koncertu)
REKLAMA
BASTARD BROTHERS
to band wykonujący klasycznego rocka z wpływami blues i country – mieszanka melodii, gitarowych riffów, mocnych partii klawiszowych oraz dynamicznej sekcji rytmicznej z dominującym, charakterystycznym wokalem. Producentem oraz realizatorem nagrań Bastard Brothers jest Piotr Łukaszewski (Custom34 Studio, IRA, Skywalker, Ptaky, Fuzz).

W 2020, wydawnictwem Radia Opole, ukazała się debiutancka płyta zespołu „Bang! Bang!” Album znalazł się na liście plebiscytu Top Blues 2020 magazynu Twój Blues w kategorii Płyta Roku, a zespół został doceniony w kategorii Odkrycie Roku. W 2022 roku zespół wydał singiel z klipem „Memory Lane” oraz utwory „Save Me” i „Bang! Bang!” w wersji Live Session Custom 34 Studio.

BB dzielił sceny koncertowe z takimi artystami jak Organek, Wojciech Mazolewski, Andrzej Nowak & Złe Psy, Jerzy Piotrowski, Krzysztof Ścierański, Leszek Winder i Michał Kielak. Utwory z płyty „Bang! Bang!”, a także singiel „Memory Lane” zostały szeroko docenione przez radiowców i znawców klasycznego rocka. BB prezentowano na antenach m.in. Program 3 Polskiego Radia, Radio Opole, Radio Gdańsk, Polskie Radio PiK, Radio ESKA, Radio Afera czy red. Patrycjusza Wyżgę w Radio 357. Bastard Brothers zostało również zaprezentowane w 100. jubileuszowym odcinku audycji „Maniak Po Omacku” przez samego red. Wojciecha Manna na antenie Radio Nowy Świat.
Obecnie zespół pracuje nad utworami na drugi album studyjny, który zaplanowany został na lato/jesień 2024. Podczas koncertu w Akcencie, zostanie zaprezentowanych kilka z nich, ale to nie wszystko. Zagrana zostanie również krótka część akustyczna, a w ramach niespodzianki pojawią się goście specjalni!

Skład:
Bartosz Iwiś Iwicki – śpiew, harmonijka ustna
Maciej Macias Cudziło – gitary
Łukasz Kowal Kowalski – gitary
Rafał Mówka – instrumenty klawiszowe, śpiew
Paweł Krykant – gitara basowa
Kamil Mordo Nowosiad – perkusja

Gościnnie:
Joanna Mews-Anuszkiewicz – chórkiDIESEL JUICE
 to fuzja pięciu osobowości, temperamentów i muzycznych gustów. Z tego mixu charakterów powstało coś, co nazwaliśmy „muzyką drogi”.
Puls i groove łączymy z klasycznym rockowym i bluesowym brzmieniem. Niezobowiązujące spotkanie jesienią 2021 roku przerodziło się w chęć wspólnego grania oraz stworzenia zespołu. Obecnie jesteśmy na etapie ukończenia debiutanckiego albumu, którego premiera będzie miała miejsce pod koniec roku.

Skład:
Kamil Raksa – wokal, gitara
Marcin Łaba – bas
Miłosz Godziewski – perkusja
Marcin Woźniak – gitara
Ivan Kaschenko – klawiszeBILETY DO NABYCIA W KASIE KLUBU AKCENT, TEATRU ORAZ ONLINE:
https://teatrgrudziadz.bilety24.pl/wydarzenie/?id=94411
 
PRZECZYTAJ JESZCZE
pogoda Grudziądz
16.4°C
wschód słońca: 06:31
zachód słońca: 18:42
Koronawirus
kujawsko-pomorskie
REKLAMA

Kalendarz Wydarzeń / Koncertów / Imprez w Grudziądzu

kiedy
2023-09-23 16:30
miejsce
Centrum Kultury Teatr, Grudziądz,...
wstęp biletowany
kiedy
2023-09-23 19:00
miejsce
Centrum Kultury Teatr, Grudziądz,...
wstęp biletowany
kiedy
2023-09-28 19:00
miejsce
Amuza Bistro, Grudziądz, Szosa...
wstęp biletowany
kiedy
2023-09-28 20:00
miejsce
Centrum Kultury Teatr, Grudziądz,...
wstęp biletowany