1 październik 2019

Dodatkowy koncert na Wojewódzki Dzień Seniora

fot. UM Grudziądz
Mamy dobrą wiadomość dla grudziądzkich seniorów. Ze względu na bardzo duże zainteresowanie niedzielnym koncertem odbywającym się w Centrum Kultury Teatr, zorganizowano dodatkowy koncert o godzinie 20:00. Bezpłatne wejściówki można odbierać od jutra, tj. 2 października, od godziny 8:00 w Biurze Informacji Turystycznej.
Koronawirus
kujawsko-pomorskie
593
zobacz mapę / szczegóły
REKLAMA

Obchody Wojewódzkiego Dnia Seniora odbędą się 6 października w Centrum Kultury Teatr. W tym roku to wyjątkowy cykl imprez. W ramach programu przygotowano m.in. pokaz zumby, konkursy, wystawy twórczości i występy artystyczne seniorów oraz koncert zespołu młodzieżowego „Hope” z Grudziądza. Start wydarzenia o godzinie 14:00.

Natomiast główną atrakcją podczas obchodów święta będzie koncert gwiazd programu telewizyjnego „Śpiewające Fortepiany” – Czesława Majewskiego oraz Janusza Tylmana. Pierwszy koncert odbędzie się o godzinie 18:00, na który brak już biletów – „Cieszę się, że odzew grudziądzkich seniorów jest bardzo duży, ponieważ w kilka godzin nie było już wejściówek. Drugi koncert to odpowiedź na potrzebny naszych seniorów” – powiedział Tomasz Szymański.

W związku z tym zorganizowano drugi koncert: – „Dzisiaj mamy specjalny upominek dla grudziądzkich seniorów. Z uwagi na to, że wejściówki na niedzielny koncert bardzo szybko się rozeszły, postanowiliśmy zrobić drugą edycję tego samego koncertu o godzinie 20:00.” – mówi Prezydent Maciej Glamowski. Informację ogłoszono podczas konferencji prasowej z okazji Międzynarodowego Dnia Osób Starszych.

Bezpłatne wejściówki można odbierać od jutra w Biurze Informacji Turystycznej przy ulicy Rynek 3-5. „Regulamin odbioru wejściówek jest taki sam, jak po raz pierwszy, czyli dwie wejściówki na jedną osobę. Trzeba pamiętać, że Teatr ma ograniczoną liczbę miejsc, ale przy takim regulaminie i tak wiele osób będzie mogło uczestniczyć w tym koncercie” – podkreśla Pani Hanna Szymańska.

W konferencji wzięli udział: Prezydent Maciej Glamowski, Poseł na Sejm RP Tomasz Szymański, Przewodnicząca Rady Seniorów Lidia Chmielewska oraz Prezes Lokalnej Grupy Działania „Grudziądzki Spichlerz” Hanna Szymańska.

 

Natalia Granica

Biuro Prasowe i Medialne

PRZECZYTAJ JESZCZE
Koronawirus
kujawsko-pomorskie
593
zobacz mapę / szczegóły
REKLAMA

Kalendarz Wydarzeń / Koncertów / Imprez w Grudziądzu

kiedy
2020-09-26 19:00
miejsce
Sztukateria Art&Music Pub,...
wstęp biletowany
kiedy
2020-10-23 19:00
miejsce
Klub Akcent, Grudziądz, Wybickiego 38
wstęp biletowany
kiedy
2020-10-25 15:00
miejsce
Hala Widowiskowa, Grudziądz,...
wstęp biletowany
kiedy
2020-11-14 17:00
miejsce
Hala Widowiskowa, Grudziądz,...
wstęp biletowany