Elektrycznie i akustycznie w Klubie Akcent

fot. UM Grudziądz
Ostatni weekend września w Klubie Akcent upłynie muzycznie. W piątek 27 września wystąpi The Analogs z koncertem pt.: „PROJEKT PUDŁO” - elektrycznie i akustycznie. Początek koncertu o godzinie 19:00.
Koronawirus
kujawsko-pomorskie
593
zobacz mapę / szczegóły
REKLAMA

Jeżeli istnieje w Polsce zespół, który uosabia punka, to na pewno jest to The Analogs. Zespół od ponad 20 lat zachwyca na scenie, a swoją twórczością definiuje postrzeganie punk rocka w Polsce. Muzycy obok Farben Lehre i Dezertera są jednym z najważniejszych zespołów polskiej sceny niezależnej.

Zespół narodził się w Szczecinie. Aktualnie w jego skład wchodzą Paweł "Piguła" Czekała (gitara), Kamil "Prosiak" Rosiak (śpiew, gitara), Przemysław "Benon" Kaczmarek (gitara basowa) oraz Jakub "Drummerboy" May (perkusja). Na swoim koncie posiadają kilka płyt, zagrali także setki koncertów, a takie utwory jak „Era Techno”, „Pieśń Aniołów” czy „Co Warte Jest Życie” zna każdy fan nie tylko punk rocka.

„Projekt Pudło” - elektrycznie i akustycznie powstał, aby podziękować za wsparcie, jakiego udzielili fani zespołu podczas cyklu akustycznych występów gitarzystów Kamila Rosiaka i Pawła Czekała w zakładach karnych i młodzieżowych ośrodkach wychowawczych. Celem tych koncertów było wsparcie ludzi samotnych, wyobcowanych, wykluczonych i nieprzystosowanych społecznie. Teksty piosenek, które od lat pisze Paweł Czekała, opowiadają o problemach związanych z życiem w mieście, bezdomnością, zagubieniem i przemocą. Często opierają się na jego własnych doświadczeniach i obserwacjach.

Cykl tych koncertów rozpoczął się w połowie 2018 roku. Początkowo zakładał 15 koncertów, jednak zainteresowanie przerosło oczekiwania zespołu. Ostatecznie The Analogs odwiedzili kilkadziesiąt zakładów karnych i ośrodków w całej Polsce. To właśnie podczas nich narodził się pomysł nagrania płyty w wersji akustycznej. Koncerty odbyły się tylko i wyłącznie dzięki wsparciu finansowemu fanów zespołu.

Przed The Analogs wystąpi zespół muzyczny Granda.

 Bilety: 30zł (przedsprzedaż), 35zł (w dniu koncertu)

Biuro Prasowe i Medialne

PRZECZYTAJ JESZCZE
Koronawirus
kujawsko-pomorskie
593
zobacz mapę / szczegóły
REKLAMA

Kalendarz Wydarzeń / Koncertów / Imprez w Grudziądzu

kiedy
2020-09-26 19:00
miejsce
Sztukateria Art&Music Pub,...
wstęp biletowany
kiedy
2020-10-23 19:00
miejsce
Klub Akcent, Grudziądz, Wybickiego 38
wstęp biletowany
kiedy
2020-10-25 15:00
miejsce
Hala Widowiskowa, Grudziądz,...
wstęp biletowany
kiedy
2020-11-14 17:00
miejsce
Hala Widowiskowa, Grudziądz,...
wstęp biletowany