1 listopad 2019

Rusza sprzedaż biletów na Koncert Sylwestrowy

fot. UM Grudziądz
W najbliższy poniedziałek rusza sprzedaż biletów na Koncert sylwestrowy w Teatrze. W tym roku melomani przeniosą się do lat 50. i 60. Na scenie wybrzmią utwory Franka Sinatry oraz Elvisa Presleya.
REKLAMA

Koncert sylwestrowy w Centrum Kultury Teatr do doskonały pomysł na spędzenie tego wyjątkowego wieczoru w miłym towarzystwie, w otoczeniu dobrej muzyki. W tym roku proponujemy naszym widzom pojedynek na przeboje czyli „Sinatra contra Elvis”. Sprzedaż biletów na to muzyczne wydarzenie rozpoczyna się 4 listopada.

Prezentacje artystyczne to dwa pełnowymiarowe koncerty. Do północy zabrzmią najpiękniejsze piosenki i standardy śpiewane przez Franka Sinatrę. Zabrzmią one w wykonaniu Łukasza Piaseckiego, który wyszedł spod skrzydeł chóru Alla Camera oraz Adama Wasiela, znanego z projektu Blues Brothers Show.

Solistom towarzyszył będzie niezastąpiony Eljazz Big Band pod dyrekcją Józefa Eliasza.

 

Natomiast po północy, w drugiej części naszego sylwestrowego spotkania w teatrze, usłyszymy nieśmiertelne przeboje Elvisa Presleya. Przed grudziądzką publicznością wystąpią połączone siły Orkiestry Symfoników Bydgoskich z towarzyszeniem muzyków z Eljazz Big Band.

Tradycyjnie pomiędzy koncertami goście teatru, w ten wyjątkowy wieczór, częstowani będą nie tylko strawą duchową. Zaprosimy na słodki poczęstunek przy kawie oraz ciepłe przekąski – czyli kolację oraz lampkę szampana, przy której o północy przywitamy Nowy Rok 2020.

Po części koncertowej (około godz. 2 w nocy) dla tych, którzy zechcą z nami pozostać przygotowaliśmy blok taneczny przy muzyce mechanicznej.

Mamy nadzieję, że część mieszkańców Grudziądza i okolic zechce spędzić z nami ten wyjątkowy czas – gorąco zapraszamy. Będzie nam niezmiernie miło gościć Państwa w naszym teatrze.

 

Program wieczoru oraz nocy sylwestrowej:

godz. 21.00 – przywitanie gości, przy kawie i słodkim poczęstunku,

godz. 21.30 – I cz. wieczoru – koncert piosenek Franka Sinatry,

godz. 23.00 – kolacja,

godz. 24.00 – przywitanie nowego roku z lampką szampana, życzenia noworoczne,

godz. 00.15 – II cz. wieczoru – koncert piosenek Elvisa Presleya,

godz. około 2.00 – zabawa przy muzyce mechanicznej.

 

Bilety 180 zł

 

CKT

PRZECZYTAJ JESZCZE
REKLAMA

Kalendarz Wydarzeń / Koncertów / Imprez w Grudziądzu

kiedy
2020-02-27 16:00
miejsce
Centrum Kultury Teatr, Grudziądz,...
wstęp biletowany
kiedy
2020-02-27 18:30
miejsce
Centrum Kultury Teatr, Grudziądz,...
wstęp biletowany
kiedy
2020-02-29 19:00
miejsce
Centrum Kultury Teatr, Grudziądz,...
wstęp biletowany
kiedy
2020-03-01 16:00
miejsce
Mniszek Arena-KS Stal, Grudziądz,...
wstęp biletowany