Zakupy artykuł sponsorowany
24 październik 2019

Tanie buty – czy rzeczywiście są tanie?

fot. nadesłane
Obuwie, podobnie jak wszystkie inne produkty charakteryzuje się dość dużym zróżnicowaniem cenowym. Każdy z nas zazwyczaj posiada więcej niż jedną parę obuwia. Zwłaszcza kobiety lubią mieć w swojej szafie kilka, a często nawet kilkanaście par butów na różne pory roku i na rożne okazje.

Zalety tanich butów

Obecnie buty można kupić w atrakcyjnych, niskich cenach i często wcale nie jest to obuwie odbiegające jakościowo od butów z górnej półki, a dzięki niższym cenom można kupić więcej par. A posiadanie większej ilości par butów w różnych fasonach, wzorach i kolorach daje większe możliwości dopasowania butów do każdej stylizacji.

Zalety tanich butów docenią osoby, które podążają za trendami w modzie i lubią mieć w swojej szafie rzeczy, które są zgodne z najnowszymi trendami. W cenie jednej pary drogiego obuwia można mieć kilka par modnego w danym sezonie obuwia za niewielkie pieniądze. Decydując się na tańsze buty można zaoszczędzić też pieniądze na inne wydatki, np. na jakiś fajny ciuszek.

W większości sklepów można skorzystać z promocji i wyprzedaży sezonowych. Niektóre sięgają nawet do 70%.
 

Gdzie najlepiej kupować tanie buty?

Duże możliwości zakupowe daje Internet. Oferty sklepów internetowych zazwyczaj są o wiele szersze niż oferty sklepów stacjonarnych. Ceny też są bardziej atrakcyjne.

Nie trzeba stać w kolejkach. W krótkim czasie można przejrzeć oferty kilku sklepów internetowych, co nie jest możliwe w przypadku sklepów stacjonarnych. Na decyzję o zakupach można poświęcić tyle czasu, ile nam potrzeba. Nie denerwują nas nachalni sprzedawcy, którzy pytają, w czym pomóc.

Nie denerwujemy się też uciekającym czasem. W każdej chwili możemy odejść od komputera, zrobić herbatę, kawę czy coś do jedzenia i spokojnie podjąć decyzję o zakupie obuwia. W przypadku nietrafionych zakupów obuwie można zwrócić albo wymienić na większy lub mniejszy rozmiar.
 

Unikajmy zakupów obuwia na straganach i w supermarketach

Tanie buty często można spotkać na straganach, bazarach, w supermarketach. Tanie buty tam zakupione często są niewarte swojej ceny. Wydają nam się tanie, a w rzeczywistości za nie przepłacamy. Wykonane są z kiepskiej jakości materiałów, co sprawia, że są niewygodne. Nie są właściwie wyprofilowane, często więc uwierają, obcierają, powodują otarcia skóry, pęcherze, odciski. Tanie buty z pewnością nie przetrwają kilku sezonów, co więcej, mogą nie przetrwać nawet jednego sezonu.

PRZECZYTAJ JESZCZE
Koronawirus
kujawsko-pomorskie
594
zobacz mapę / szczegóły
REKLAMA

Kalendarz Wydarzeń / Koncertów / Imprez w Grudziądzu

kiedy
2020-09-26 19:00
miejsce
Sztukateria Art&Music Pub,...
wstęp biletowany
kiedy
2020-10-23 19:00
miejsce
Klub Akcent, Grudziądz, Wybickiego 38
wstęp biletowany
kiedy
2020-10-25 15:00
miejsce
Hala Widowiskowa, Grudziądz,...
wstęp biletowany
kiedy
2020-11-14 17:00
miejsce
Hala Widowiskowa, Grudziądz,...
wstęp biletowany