A kurs na trasie: Dębowa - Rydygiera / Szpital
B kurs na trasie: Kłódka / Wieś - Rydygiera / Szpita
C kurs na trasie: Rogóźno / Urząd Gminy - Rydygiera / Szpital
D kurs na trasie: Dębowa - Droga Graniczna - Rydygiera / Szpital
E kurs na trasie: Rogóźno / Urzad Gminy - Kłódka Wieś - Rydygiera / Szpital
n przystanek na żądanie