A - kurs na trasie: Al. 23 Stycznia - Konstytucji 3 Maja - Rataja - Szosa Toruńska - Magazynowa
B - kurs na trasie: Poniatowskiego - Konstytucji 3 Maja - Rataja - Szosa Toruńska - Mniszek
C - kurs na trasie: Poniatowskiego - Konstytucji 3 Maja - Rataja - Szosa Toruńska - Magzynowa
n przystanek na żądanie