Wydarzenia

Wystąpią: Sławek Jaskułke - pianista jazzowy i Katarzyna Biernat - koncert mis i gongów

dodano 2019-10-11 19:13:58
rozpoczęcie:
2019-11-16 19:00
miejsce:
Centrum Kultury Teatr, Grudziądz, ul. Teatralna 1
bilety:

Katarzyna Biernat - Naturalne dążenie do zdrowia to moja PASJA. Podążając za głosem serca świat sprzyja mi w realizacjach marzeń. Z ogromną wdzięcznością oddaję się kolejnym procesom poznawania siebie. Uwielbiam spotkania z ludźmi. Poznawać ich sposób patrzenia na świat, wymieniać się doświadczeniami. Głęboko wierzę, że mamy w sobie moc samouzdrawiania. W swoich terapiach zachęcam do holistycznego spojrzenia na siebie. W diagnozie często pomagają mi kamertony lub bańki. Te wspaniałe narzędzia w sposób bardzo wyraźny potrafią nakierować na części ciała, które potrzebują szczególnej opieki.
Największymi moimi nauczycielami są moje dzieci. To one przyczyniły się do moich poszukiwań jak radzić z sobie z przychodzącymi do nas chorobami i bólami. Wszelkie nowe terapie były przeprowadzane w pierwszej kolejności na członkach mojej rodziny. To oni są dowodem na skuteczność ich działania.

terapie-1 DŹWIĘK- wszystko co istnieje wibruje. Każda forma ma swoją wibrację lub dźwięk, które wzajemnie na siebie wpływają. Jego wpływ można podzielić na różne sposoby.

1.Dźwięk ułatwiający aktywowanie różnych specyficznych stanów świadomości
stan medytacyjny, stan głębokiego relaksu i odprężenia, głowa odpoczywa - szybsza regeneracja umysłu
przez naukowców nazwany stanem ALFA - częstotliwość fal mózgowych EEG 8-13 Hz
Dźwięk oddziaływujący na procesy fizyczne w ciele za pomocą skierowania wibracji w dane miejsca połączone ze świadomą intencją. Każda komórka zawiera w sobie wibracyjną informację o stanie wszystkich części ciała. Komórki w ciele wzajemnie na siebie oddziałują tworząc rezonans komórkowy. Kierując uwagą daną wibrację możemy rozpuścić napięcia w ciele pobudzając przez to organizm do oczyszczania z toksyn. Nadajemy tym samym ciału prawidłowy wzorzec zdrowia.
Wyrażanie emocji dźwiękiem i ruchem. Emocje także emitują dźwięk i wibracje. Wielu ludzi odczuwa określone emocje w konkretnych częściach ciała np. smutek w rejonie serca. Dzieci uwalniają swoje emocje spontanicznie na bieżąco, do póki ktoś nie powie, że tak nie wolno. Smutek wyrażamy dźwiękiem płaczu, szlochu, radość - śmiechem, a złość - krzykiem.
img1

Dla mnie wibracja gongu to powrót do korzeni, do natury, głębokiego odpuszczenia a zarazem oczyszczenia. Bardzo mocno czuję powiązanie tego dźwięku z fazami księżyca. Przyjmując fakt, że Ziemia ma również swoją częstotliwość, która ulega zmianom, oczywistym staje się fakt natężenia chorób na tle emocjonalnym. Pierwotne dźwięki gongu ułatwiają znaleźć stan równowagi emocjonalnej.

Bilety do nabycia na: KupBilecik.pl

Muzyka w ciemności
artyści:
Katarzyna Biernat
Podążając za głosem serca świat sprzyja mi w realizacjach marzeń. Z ogromną wdzięcznością oddaję się kolejnym procesom poznawania siebie. Uwielbiam spotkania z ludźmi. Poznawać ich sposób patrzenia na świat, wymieniać się doświadczeniami. Głęboko wierzę, że mamy w sobie moc samouzdrawiania. W swoich terapiach zachęcam do holistycznego spojrzenia na siebie. W diagnozie często pomagają mi kamertony lub bańki. Te wspaniałe narzędzia w sposób bardzo wyraźny potrafią nakierować na części ciała, które potrzebują szczególnej opieki. Największymi moimi nauczycielami są moje dzieci. To one przyczyniły się do moich poszukiwań jak radzić z sobie z przychodzącymi do nas chorobami i bólami. Wszelkie nowe terapie były przeprowadzane w pierwszej kolejności na członkach mojej rodziny. To oni są dowodem na skuteczność ich działania. Bilety do nabycia na: KupBilecik.pl
REKLAMA
Koronawirus
kujawsko-pomorskie
594
zobacz mapę / szczegóły
REKLAMA

Kalendarz Wydarzeń / Koncertów / Imprez w Grudziądzu

kiedy
2020-09-26 19:00
miejsce
Sztukateria Art&Music Pub,...
wstęp biletowany
kiedy
2020-10-23 19:00
miejsce
Klub Akcent, Grudziądz, Wybickiego 38
wstęp biletowany
kiedy
2020-10-25 15:00
miejsce
Hala Widowiskowa, Grudziądz,...
wstęp biletowany
kiedy
2020-11-14 17:00
miejsce
Hala Widowiskowa, Grudziądz,...
wstęp biletowany