.
16 wrzesień 2020

Uroczystości z okazji Dnia Sybiraka w Toruniu, dyżur prawnika w Grudziądzu i zapowiedź czwartkowej akcji pobierania krwi przed urzędem

fot. nadesłane
Jutro - 16 września (środa) Uroczystości z okazji Dnia Sybiraka w Toruniu godz. 11 - msza święta w kościele pw. Miłosierdzia Bożego i św. Faustyny (ul. św. Faustyny 7) w intencji zmarłych i pomordowanych Sybiraków,
REKLAMA
Godz. 12 - uroczystości pod pomnikiem Matki Polki Sybiraczki (przed kościołem) - marszałek Piotr Całbecki odbierze medal Pro Partia, przyznawany przez szefa Urzędu do Spraw Kombatantów i Osób Represjonowanych osobom szczególnie zasłużonym w kultywowaniu pamięci o walce o niepodległość Rzeczypospolitej Polskiej.

Dyżur prawny z cyklu dyżurów skierowanych do osób dotkniętych problemem przemocy w rodzinie, organizowanych w regionie przez Urząd Marszałkowski - osoby zainteresowane uzyskaniem porady zapraszamy do:

Grudziądza - godz. 9-14, Urząd Marszałkowski w Grudziądzu, ul. Waryńskiego 4.

Bezpłatną pomoc prawną organizuje działające w Urzędzie Marszałkowskim Biuro Wsparcia i Przeciwdziałania Przemocy w Rodzinie. Więcej informacji w materiale ,,Pomoc prawna dla pokrzywdzonych" 

W czwartek (17 września) zapraszam na kolejną akcję oddawania krwi przed Urzędem Marszałkowskim - specjalny ambulans Regionalnego Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Bydgoszczy, w którym można honorowo oddać krew, czekać będzie od godziny 13 przed Urzędem Marszałkowskim na placu Teatralnym w Toruniu. Zakończenie poboru krwi o godz. 17.

Podczas akcji zachowane zostaną dodatkowe środki ostrożności. Dawcy przyjmowani będą pojedynczo. Prosimy, by nie zgłaszały się osoby, które w ostatnim czasie mogły mieć kontakt z osobami zakażonymi koronawirusem.

Cykliczna akcja poboru krwi w ambulansie Regionalnego Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa będzie prowadzona przed gmachem Urzędu Marszałkowskiego do końca roku w każdy trzeci czwartek miesiąca w godzinach 13-17.
PRZECZYTAJ JESZCZE
Koronawirus
kujawsko-pomorskie
49675
zobacz mapę / szczegóły
REKLAMA

Kalendarz Wydarzeń / Koncertów / Imprez w Grudziądzu

kiedy
2021-01-31 16:00
miejsce
Centrum Kultury Teatr, Grudziądz,...
wstęp biletowany
kiedy
2021-02-07 16:30
miejsce
Centrum Kultury Teatr, Grudziądz,...
wstęp biletowany