Komunikacja / Transport artykuł sponsorowany
12 październik 2020

Chcesz jeździć nowym autem bez dodatkowych kosztów? Sprawdź wynajem długoterminowy dla klientów indywidualnych

Często samochód porównywany jest do skarbonki, do której ciągle trzeba wrzucać pieniądze. Nawet nowe auto w doskonałym stanie technicznym wymaga ubezpieczenia, przeglądów, sezonowej wymiany opon i podstawowego serwisowania, np. wymiany olejów albo czyszczenia klimatyzacji. Każda wizyta w autoryzowanym serwisie, szczególnie w przypadku marek premium, to niemały wydatek. A oprócz kosztów istotny jest też czas, który właściciel musi poświęcić na kontaktowanie się z serwisami, wybór ubezpieczenia i inne aktywności związane z eksploatacją pojazdu.
A gdyby można było zapomnieć o tych wszystkich uciążliwych formalnościach? Dla 91% ankietowanych, którzy wzięli udział w badaniu opinii zleconym przez Arval, byłaby to ważna korzyść. I choć wydaje się to zbyt piękne, by było prawdziwe, tak właśnie wygląda korzystanie z wynajmu długoterminowego samochodu z pełną obsługą. Od niedawna takie rozwiązanie jest dostępne dla klientów indywidualnych.

Mechanizm działania tej usługi jest bardzo prosty. Użytkownik samochodu wynajmuje nowe auto na okres trzech lub czterech lat i co miesiąc płaci ratę, w której zawarte są już wszelkie opłaty i nie musi martwić się o ukryte koszty.

Standardowa rata wynajmu długoterminowego zawiera:
  • Ubezpieczenie OC i AC
  • Assistance 24 h
  • Pakiet serwisowy – badania techniczne, przeglądy, naprawy eksploatacyjne, sezonową wymiana opon
  • Samochód zastępczy
  • Zarządzanie wszelkimi formalnościami, m.in. likwidacją szkód

Żadna inna forma finansowania pojazdu nie zapewnia tak komfortowego użytkowania, bez dodatkowych kosztów i poświęcania czasu na formalności. Kierowca musi jedynie zatankować auto i zdecydować, dokąd się nim wybierze.

Szukasz samochodu i chcesz skorzystać z wynajmu konsumenckiego? Masz dodatkowe pytania? Zajrzyj na stronę: https://leasing-konsumencki.arval.pl
PRZECZYTAJ JESZCZE
Koronawirus
kujawsko-pomorskie
zobacz mapę / szczegóły
REKLAMA

Kalendarz Wydarzeń / Koncertów / Imprez w Grudziądzu

kiedy
2021-11-27 16:00
miejsce
Centrum Kultury Teatr, Grudziądz,...
wstęp biletowany
kiedy
2021-11-28 17:00
miejsce
Centrum Kultury Teatr, Grudziądz,...
wstęp biletowany
kiedy
2021-12-11 19:00
miejsce
Centrum Kultury Teatr, Grudziądz,...
wstęp biletowany
kiedy
2022-01-21 18:00
miejsce
Parafia Podwyższenia Krzyża...
wstęp biletowany