22 marzec 2019

Scenariusz dla 3 aktorek

fot. UM Grudziądz
Spektakl pt. „Scenariusz dla trzech aktorek” to kolejna propozycja festiwalu Grudziądzka Wiosna Teatralna. Na wydarzenie zapraszamy do CK Teatr w sobotę, 23 marca o godz. 19.00.
Koronawirus
kujawsko-pomorskie
601
zobacz mapę / szczegóły
REKLAMA
 
„Scenariusz dla trzech aktorek” to kobiece wydanie słynnego spektaklu „Scenariusz dla trzech aktorów” z udziałem braci Grabowskich, Mikołaja i Andrzeja oraz Jana Peszka. Adaptacji scenariusza, przy zgodzie autora Bogusława Schaeffera, dokonał reżyser przedstawienia Bogusław Semotiuk.
 
Na scenie trwają przygotowania do przedstawienia teatralnego pt. „Fragment” autorstwa Bogusława Schaeffera. Trzy artystki: PIE, DRU, CZE  spotykają się żeby ustalić szczegóły realizacji sztuki. Każda z nich to indywidualność, osobowość i charakter. Każda z nich to nieodkryty talent. Ich wizje teatru i wiara we własne możliwości ulegają nieustannej konfrontacji z prozą życia i rzeczywistymi możliwościami.


 
Brawurowa komedia, w której przeplata się prywatność i gra aktorska. Improwizacje i kobieca natura niewolna od złośliwości. Wyjątkowe sytuacje, autoironia, błyskotliwe dialogi oraz temperament i energia aktorek powodują, że na przemyślenia i zadumę przychodzi czas po zakończeniu spektaklu. Najważniejsza jest improwizacja i interakcja z publicznością,  czyli „tak samo jak ostatnio tylko zupełnie inaczej”.
 
Obsada: Iwona Chołuj, Anna Modrzejewska, Dorota Gorjainow.
 
Bilety: 30 zł, 20 zł, 15 zł.
 
Biuro Prezydenta 

 

 
PRZECZYTAJ JESZCZE
Koronawirus
kujawsko-pomorskie
601
zobacz mapę / szczegóły
REKLAMA

Kalendarz Wydarzeń / Koncertów / Imprez w Grudziądzu

kiedy
2020-09-26 19:00
miejsce
Sztukateria Art&Music Pub,...
wstęp biletowany
kiedy
2020-10-23 19:00
miejsce
Klub Akcent, Grudziądz, Wybickiego 38
wstęp biletowany
kiedy
2020-10-25 15:00
miejsce
Hala Widowiskowa, Grudziądz,...
wstęp biletowany
kiedy
2020-11-14 17:00
miejsce
Hala Widowiskowa, Grudziądz,...
wstęp biletowany